بهترین دکوراسیون داخلی ۲۰۱۸ چه ویژگی‌هایی خواهد داشت؟

دکوراسیون داخلی ۲۰۱۸

پایان سال نزدیک شده و از الان بایستی به فکر خانه تکانی برای استقبال از سال ۱۳۹۷ باشیم. اگر در خانه تکانی امسال به دنبال تغییر دکوراسیون هستید، پیشنهاد می‌کنیم که در ادامه با توکامگ همراه شده و با آخرین مدهای دکوراسیون داخلی ۲۰۱۸ آشنا شوید.

استفاده از رنگ‌های گرم و تیره در سال جدید

ظاهرا در سال ۲۰۱۸ خبری از رنگ‌های خنثی و یا ملایم در طراحی دکوراسیون‌ها نخواهد بود. با اعلام ماوراء بنفش به عنوان رنگ سال ۲۰۱۸، انتظار می‌رود که در سال جدید این رنگ همراه با طیف تیره‌ای از رنگ‌هایی مانند قرمز، سبز و آبی نقش اصلی را در دکوراسیون داخلی داشته باشند. شما نیز می‌توانید در طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود در سال جدید، از این نوع رنگ‌ها استفاده کنید.

دکوراسیون داخلی ۲۰۱۸

اکسسوری‌های وینتیج

اگر از دنبال کنندگان انواع سبک‌های دکوراسیون باشید، احتمالا اصطلاح وینتیج (vintage) به گوشتان خورده باشد. وینتیج را می‌توان باز آفرینی از طراحی‌های قدیمی دانست که دیگر به آن‌ها توجه زیادی نشده است. شاید در نگاه اول وارد کردن این وسایل قدیمی به منزل ایده جذابی به نظر نرسد، اما استفاده از آن‌ها در دکوراسیون داخلی در حال افزایش است و با استفاده از آن‌ها می‌توان فضایی متفاوت و صمیمی‌تر نسبت به خانه‌های امروزی ایجاد کرد.

دکوراسیون داخلی ۲۰۱۸
استفاده از وسایل وینتیج در دکوراسیون داخلی سال ۲۰۱۸

 

استفاده از روکش‌های فلزی تیره رنگ

در مطلب دکوراسیون خانه ها در سال ۲۰۱۸ به این امر اشاره کردیم که در سال جدید استفاده از آلیاژ برنج بیشتر خواهد شد. در این جا نیز بایستی به این امر اشاره کنیم که در سال ۲۰۱۸ منتظر استفاده از روکش‌های فلزی در اکثر وسایل خانه، به خصوص لوازم آشپزخانه و حمام و دسشویی، باشید. این روکش‌های فلزی که می‌توانند از جنس مس، برنز، برنج و… باشند.

دکوراسیون داخلی ۲۰۱۸

کفپوش‌های تخته‌ای

انتظار می‌رود که کفپوش‌های تخته‌ای نیز یکی دیگر از مدهای اصلی استفاده شده در دکوراسیون داخلی ۲۰۱۸ باشد. با استفاده از این نوع کفپوش انتظار می‌رود که دکوراسیون‌هایی به سبک روستیک نیز بیشتر مورد توجه قرار گیرند. در مطلب معرفی انواع سبک‌های دکوراسیون داخلی می‌توانید با این نوع دکوراسیون بیشتر آشنا شوید.

خانه‌های آرام‌بخش

بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی معتقدند که دکوراسیون‌ها به سمت سبک‌هاییی در حال حرکت هستند که افراد در آن‌ها احساس آرامش بیشتری داشته باشند. چرا که شاید در نگاه اول شاید داشتن خانه‌ای شبیه به خانه‌های مشاهده شده در بهترین مجله‌های دکوراسیون آرزوی همه باشد، اما واقعیت این است که محیط خانه بایستی آرامش را به افراد خانواده القا کند. به همین دلیل نیز انتظار می‌رود که در دکوراسیون‌های جدید، افراد سلیقه خود را به راحتی وارد طراحی کرده و از قوانین و الزامات سبک‌ها تبعیت نکنند تا به آرامش بیشتری در خانه برسند.

دکوراسیون داخلی ۲۰۱۸

نظر شما در مورد دکوراسیون داخلی منازل در سال ۲۰۱۸ چیست؟ به نظرتان دکوراسیون داخلی خانه‌ها در سال جدید به سمتی سوق پیدا خواهد کرد؟

برگرفته از: freshome

به این مطلب امتیاز بدهید: [ratings]

به این مطلب امتیاز دهید

برای امتیاز دادن روی ستاره کلیک کنید.

میانگین امتیازات 1 / 5. تعداد امتیازات 1

امتیاز نمی‌دهید؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

علی عیسی زاده
دانشجوی تجارت الکترونیک هستم و عاشق مطالعه، گردش و فیلم و سریال. چند ساله که کار نویسندگی و تولید محتوا انجام میدم و خوشحالم این بار مطالبی رو آماده میکنم که قراره به خوشگل‌تر شدن خونه‌هاتون کمک کنه!