دکوراسیون خانه‌های شگفت‌انگیز در سال ۲۰۱۸ که عاشقشان خواهید شد

دکوراسیون خانه در سال ۲۰۱۸

افرادی که در حال طراحی و یا تغییر دکوراسیون منازل خود هستند، به دنبال آخرین مد در این زمینه هستند. اگر شما نیز جزء این افراد هستید، پیشنهاد می‌کنیم در ادامه مطلب با آخرین مدهای دکوراسیون خانه در سال ۲۰۱۸ آشنا شوید.

روند مد دکوراسیون خانه‌ها در سال ۲۰۱۸ چگونه است؟

آشپزخانه تمام سفید

خانه‌هایی با تم رنگی تمام سفید همواره مورد توجه بوده‌اند و سال ۲۰۱۸ نیز از این امر مستثنی نیست. در سال ۲۰۱۸ نیز دکوراسیون‌هایی با طیف رنگی سفید و روشن، به خصوص آشپزخانه‌های تمام سفید در معرض توجه خواهند بود.

دکوراسیون خانه در سال ۲۰۱۸

سینک‌های تمام استیل براق

سینک‌های ظرفشویی روز به روز زیباتر می‌شوند و هر روز شاهد انواع مختلفی از آن‌ها هستیم. انتظار می‌رود که سینک‌های ظرفشویی تمام استیل و براق در آشپزخانه‌های سال ۲۰۱۸ بیشتر مورد توجه قرار بگیرند.

دکوراسیون خانه در سال ۲۰۱۸

دیوارهای شاخص

دیوار شاخص در دکوراسیون منزل به دیوارهایی اطلاق می‌شود که طرح و یا رنگشان نسبت به دیوارهای دیگر متفاوت است. این نوع دیوارها را به راحتی می‌توان با کاغذدیواری و یا رنگ کردن ایجاد کرد. از این نوع دیوارها در سال‌های اخیر استقبال فراوانی شده است.

دکوراسیون خانه در سال ۲۰۱۸

استفاده از متن‌های هنری روی دیوار

تابلوهای هنری و یا وسایلی که روی آن‌ها متن‌های هنری، شعر و یا جملات معروف نوشته می‌شود، مدت‌هاست که در دکوراسیون منازل استفاده می‌شود؛ اما استفاده از متن‌های هنری روی دیوار منازل به تازگی مورد توجه واقع شده و با آن می‌توان به دیوارهای ساده را روحی دیگر بخشید.

دکوراسیون خانه در سال ۲۰۱۸

رنگ‌های گرم و متنوع

در سال ۲۰۱۸ منتظر استفاده از رنگ‌های گرم و تیره متنوع باشید. با توجه به معرفی رنگ ماوراء بنفش به عنوان رنگ سال ۲۰۱۸، که رنگ نسبتا تیره‌ای به حساب می‌آید، انتظار می‌رود در سال جدید شاهد استفاده بیشتری از رنگ‌های گرم و تیره باشیم. جالب است پیش‌بینی‌های رنگ سال ۲۰۱۹ و ۱۳۹۸ نیز حاکی از آن است که در سال ۲۰۱۹ نیز شاهد رنگ‌هایی شاد به عنوان رنگ سال خواهیم بود.

دکوراسیون خانه در سال ۲۰۱۸

استفاده از آلیاژ برنجی

شاید بگویید که این آلیاژ دیگر جایی در دکوراسیون داخلی امروزی ندارد؛ اما آلیاژ برنج درخشان‌تر از همیشه به خانه‌ها بازگشته و شاهد استفاده از آن در خانه‌ها هستیم.

دکوراسیون خانه در سال ۲۰۱۸

استفاده از طرح‌های گلدار

شاید این گونه به نظر برسد که استفاده از طرح‌های گلدار و رنگارنگ در دکوراسیون‌های مدرن و شیک امروزی جایگاهی ندارند؛ اما این نوع طرح‌ها با زیبایی و تنوعی که دارند، ظاهرا بار دیگر جای خود را در دکوراسیون خانه ها در سال ۲۰۱۸ باز خواهند کرد.

دکوراسیون خانه در سال ۲۰۱۸

نظر شما در مورد این گرایش‌ها و دکوراسیون خانه ها در سال ۲۰۱۸ چیست؟ به نظرتان استفاده از کدام یک از این طرح‌ها در سال جدید بیشتر خواهد بود؟

به این مطلب امتیاز بدهید: [ratings]

به این مطلب امتیاز دهید

برای امتیاز دادن روی ستاره کلیک کنید.

میانگین امتیازات 5 / 5. تعداد امتیازات 1

امتیاز نمی‌دهید؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

علی عیسی زاده
دانشجوی تجارت الکترونیک هستم و عاشق مطالعه، گردش و فیلم و سریال. چند ساله که کار نویسندگی و تولید محتوا انجام میدم و خوشحالم این بار مطالبی رو آماده میکنم که قراره به خوشگل‌تر شدن خونه‌هاتون کمک کنه!