دکوراسیون داخلی آپارتمان 30 متری و بزرگ تر نشان دادن آن

دکوراسیون داخلی آپارتمان 30 متری و بزرگ تر نشان دادن آن

امروزه وجود محدودیت‌های زیاد در خانه‌های کوچک طراحی دکوراسیون را کاری بسیار دشوار کرده است. این مشکلات که عبارت‌اند از: نور ناکافی و کم، فضای بسیار کم و نوع دیوارهای ساخته شده که در خانه‌های کوچک دارای پرتی زیادی هستند. برای طراحی چنین خانه‌های کوچکی باید از تکنیک‌های خاصی استفاده کرد، اما اکثر ما به دلیل نداشتن تجربه کافی در طراحی دکوراسیون یا نداشتن ایده از طراحی دکوراسیون آپارتمان‌های کوچک منصرف می‌شویم. در طراحی دکوراسیون داخلی آپارتمان 30 متری خلاقیت و تجربه لازمه این عمل دشوار است. طراحی دکوراسیون یک خانه کوچک باید به صورتی انجام شود که تمامی فضا‌های خانه مورد استفاده قرار گیرد و خانه را به صورت بصری بزرگ نشان دهد. در این نوشته از توکامگ، می‌خواهیم چند نمونه از دکوراسیون داخلی آپارتمان 30 متری را بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

نکاتی برای طراحی دکوراسیون داخلی آپارتمان 30 متری:

در این آپارتمان 30 متری که طراحی فوق‌العاده زیبا و منحصر بفردی دارد می‌توان تمامی عناصر دخیل در چینش دکوراسیون یک آپارتمان کوچک را مشاهده کرد. استفاده از مبلمان ساده برای حفظ فضای خانه و رنگ‌های خنثی و راهکار‌های ذخیره سازی فضا می‌تواند کاملا موثر در طراحی دکوراسیون یک خانه کوچک باشد. در این طراحی فضای زیادی را در اختیار فرد قرار می‌دهد و از فضای داخل خانه به بهترین نحو ممکن برای چینش دکوراسیون استفاده شده است.

دکوراسیون داخلی آپارتمان 30 متری

طراحی آشپزخانه با رنگ سیاه و سفید که در پشت آن حمام را پوشانده. در طراحی خانه‌های کوچک می‌توانید با همرنگ کردن درب‌های ورودی هر بخش با اطراف آن درب را پنهان کنید تا از فضای بصری خانه کاسته نشود.

دکوراسیون داخلی آپارتمان 30 متری

در این خانه استفاده از چرم آن را به طرحی فوق‌العاده تبدیل کرده است. استفاده بهینه از تمامی سطوح برای چند کار می‌تواند محدودیت در فضای خانه را تا حد چشم گیری کاهش دهد. در  طراحی در سمت راست خانه با نصب یک کنسول و چند تاقچه در مصرف فضای خانه بهینه سازی و ذخیره فضا صورت گرفته است. از کنسول نصب شده در دیوار استفاده‌های ترکیبی که به عنوان میز تلوزیون، تلوزیون در آن قرار گرفته و هم میز مطالعه برای انجام کارها طراحی شده.

دکوراسیون داخلی آپارتمان 30 متری

رنگ سفید آشپزخانه دارای جلا است. کابینت با رنگ سفید و وضوح بالا نور را به سمت قسمت نشیمن خانه انعکاس می‌دهد و محدودیت در نور خانه را کاهش می‌دهد. پنل های چوبی نصب شده در پشت سینک ظزفشویی و روی اوپن آشپرخانه برای رفع یک نواختی تعبیه شده است. در این طراحی با ترکیب دو رنگ آشپزخانه را به اثری زیبا تبدیل کرده است.

دکوراسیون داخلی آپارتمان 30 متریبکار گرفتن سرویس بهداشتی برای چندین کار می‌تواند در محدود بودن فضای خانه ایده ای جالب باشد. قرار دادن سینک، سرویس بهداشتی، حمام و لباسشویی در یک اتاق ایده ای خوب برای حفظ فضای خانه است.

دکوراسیون داخلی آپارتمان 30 متری

در طراحی دکوراسیون داخلی آپارتمان 30 متری برای استفاده بهینه از فضای خانه از قرار دادن میز تلوزیون باریک در وسط خانه میتوان از فضا بهترین استفاده را کرد. میز‌ نهار خوری کوچک با صندلی‌هایی بدون پشت می‌تواند از شلوغ شدن فضای خانه جلوگیری کند. از این طرح میز نهار خوری به عنوان میز عسلی و یا میز کاز نیز میشود استفاده کرد.

دکوراسیون داخلی آپارتمان 30 متری

با استفاده از تخت‌های چند حالته می‌توانید فضای کافی برای چیدن دکوراسیون را داشته باشید. از این تخت‌ها میشود به عنوان مبل  و از قسمت پایین تخت برای کتاب خانه یا وسایل دیگر استفاده کرد.

دکوراسیون داخلی آپارتمان 30 متری

از قسمت‌های مختلف یک تخت چند حالته تا شو می‌توان استفاده‌های زیادی کرد. نمونه‌ای که در عکس می‌بینید از بالای تخت و بر آمدگی افقی می‌توان به عنوان تاقچه استفاده کرد. از فضا‌های داخل خانه  به نحو احسن استفاده کنید و با قرار دادن دکوری‌های بزرگ در وسط خانه فضای آزاد را اشغال نکنید.

دکوراسیون داخلی آپارتمان 30 متری

در خانه‌های کوچک استفاده از رنگ های خنثی و ترکیب رنگ گرم و سرد به عمق دیوار ها و حجم خانه اضافه می‌کند. همانطور که در این طراحی کرم و قهوه‌ای می‌بینید عمق خانه بسیار افزایش پیدا کرده و از نظر بصری به خانه ای بزرگ تبدیل شده.

دکوراسیون داخلی آپارتمان 30 متری

با نصب کمد‌ها و تو رفتگی دیوار برای چیدن مبلمان برای ذخیره سازی فضا استفاده شده. کمد‌ها به صورت بهینه طراحی شده‌اند و رنگ آن‌ها بادیوار‌ها ست شده است تا یک پارچکی در طراحی و عمق خانه حفظ شود. نصب لامپ‌های هالوژن بر روی دیواری که همرنگ محیط نیست می‌تواند در افزیش عمق بصری دیوار کمک کند. در این طراحی دیوار قهوه‌ای دارای جلا است که باعث انعکاس نور در خانه میشود تا معضل کم نور بودن در طراحی دکوراسیون داخلی آپارتمان 30 متری را حل کند.

دکوراسیون داخلی آپارتمان 30 متری

در طراحی این خانه از ست رنگ سفید و کرم با دیوار‌های چوبی استفاده شده است. طراحی اتاق خواب در بالای پله‌ها در آزاد سازی فاضای خانه نقش مهمی دارد. در این طرح از فضای داخل پله با نصب کشو‌ برای ذخیره سازی فضا استفاده شده است. در این دکوراسیون کمد و کابینت‌ها حذف شده‌اند تا بتوان فضای خانه را افزایش داد.

دکوراسیون داخلی آپارتمان 30 متری

با نصب چند نوع از اتصالات یک میز کار کوچک در گوشه‌ای از خانه ساخته شده است. در بالای میز نیز قفسه‌هایی نصب شده که کتاب‌ها در آن نگهداری می‌شوند. استفاده از یک گارد نازک برای نگه داشتن کتاب‌ ایده‌ای جالب است. استفاده از طراحی هندسی فضای بصری خانه را افزایش می‌دهد و خانه را بزرگتر از آن چیزی که هست نشان میدهد.

دکوراسیون داخلی آپارتمان 30 متری

این طراحی بسیار زیبا و فوق‌العاده آپارتمان 30 متری با ترکیب رنگ قرمز و دو رنگ خنثی توانسته یک دکوراسیون شیک را به ما ارائه دهد. در این طراحی استفاده از اوپن برای میز نهاز خوری و چیدن وسایل روی آن استفاده شده است که فضای کمتری اشغال شود. لامپ‌های سقف با چینش متناوب برای روشنایی و حل معضل کم نور بودن خانه‌های کوچک تعبیه شده‌اند. نصب تاقچه بر روی یک دیوار توانسته تعدادی از لوازم مورد نیاز و دم دستی روزمره را در خود جای دهد و از شلوغی و پراکندگی چیدمان و وسایل جلوگیری کند.

دکوراسیون داخلی آپارتمان 30 متری

در طراحی خانه‌های کوچک باید تمامی نکات را در نظر گرفت که چه عناصری برای عمق دادن و فضا دادن به خانه موثر هستند. این موارد اساسی‌ترین نیاز ما برای طراحی دکوراسیون داخلی آپارتمان 30 متری است. ویژگی‌های دکوراسیون و طراحی یک آپارتمان کوچک عبارت‌اند از: استفاده بهینه از فضای خانه، استفاده از ذخیر سازها ( کمد دیواری، کشو و…)، استفاده از رنگ‌های مناسب، استفاده از یک فضا برای چند کار مثل استفاده از اوپن برای میز نهار خوری و گذاشتن وسایل مورد نیاز روزانه روی آن، طراحی یک میز بزرگ بر روی یک سمت دیوار که به عنوان میز تلوزیون و میز کار یا مطالعه بتوان از آن استفاده کرد. استفاده از آینه‌های بزرگ روی یک سمت دیوار برای انعکاس نور و تصاویر دکوراسیون برای عمق دادن به فضای خانه و استفاده از مبلمان چند حالته و دیگر عناصری که در این مطلب به آن‌ اشاره شد از دیگر مواردی هستند که برای بزرگتر نشان دادن خانه می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

به نظر شما دکوراسیون داخلی آپارتمان 30 متری باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟ نظرات خود را برای ما ارسال کنید تا در این زمینه بتوانیم از تجربیات و خلاقیت یکدیگر استفاده کنیم. بی‌صبرانه منتظر دریافت نظرات و طرح‌های شما همراهان همیشگی مجله اینترنتی توکامگ هستیم.

به این مطلب امتیاز بدهید: [ratings]

به این مطلب امتیاز دهید

برای امتیاز دادن روی ستاره کلیک کنید.

میانگین امتیازات 3.7 / 5. تعداد امتیازات 6

امتیاز نمی‌دهید؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

نرگس
نرگس هستم، متولد 1369، کارشناسی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی و علاقمند به نوشتن! از اینکه وقت می‌ذارید و مطالب رو می‌خونید، نهایت سپاس رو ازتون دارم.