۴ نمونه از زیباترین دکوراسیون‌های داخلی خانه‌های ۴۰ متری

دکوراسیون داخلی خانه ۴۰ متری

در زندگی آپارتمانی معمولا یکی از دغدغه‌های موجود، دکوراسیون خانه‌های کوچک است. اما تنها با رعایت چند نکته، می‌توان در کوچک‌ترین خانه‌های آپارتمانی نیز دکوراسیون‌هایی زیبا داشت. در ادامه با توکامگ همراه شده و با ۴ نمونه زیبای دکوراسیون داخلی خانه ۴۰ متری و کمتر را مشاهده کنید.

اولین دکوراسیون داخلی خانه ۴۰ متری که می‌خواهیم معرفی کنیم، رنگ خنثی داشته و از سبک ژاپنی و اسکاندیناوی الهام گرفته است. در این خانه شیک، مدرن و نقلی، میز ناهارخوری کوچک همراه با صندلی‌های راحتی، به زیبایی با تم خانه جور شده و در فضای نشیمن اتاق اسازی شده است. همچنین در کوچک‌ترین فضای ممکن نیز شاهد یک آشپزخانه جمع و جور هستیم. اما شاید ذنج‌ترین قسمت این آپارتمان زیبا، گوشه‌ای از آپارتمان است که به عنوان محل خواب در نظر گرفته شده و با پرده‌ای از فضای نشیمن جدا می‌شود.

دکوراسیون داخلی خانه ۴۰ متری دکوراسیون داخلی خانه ۴۰ متری دکوراسیون داخلی خانه ۴۰ متری دکوراسیون داخلی خانه ۴۰ متری دکوراسیون داخلی خانه ۴۰ متری دکوراسیون داخلی خانه ۴۰ متری دکوراسیون داخلی خانه ۴۰ متری دکوراسیون داخلی خانه ۴۰ متری

خانه دوم در لیست خانه‌های کوچک آپارتمانی ۴۰ متری با دکوراسیون زیبا، خانه‌ای شیک در مقدونیه است. این خانه که اندازه آن حتی از ۴۰ متر مربع نیز کمتر است، هوشمندانه و به زیبایی هر چه تمام‌تر بخش‌بندی شده است. فضای خواب این خانه تنها با یک قاب به خوبی از آشپزخانه و محل نشیمن جدا شده است و رنگ‌بندی مناسب نیز بر زیبایی این خانه آپارتمانی افزوده است. نوع بخش‌بندی این اتاق را می‌توان ایده‌ای خلاقانه برای پارتیشن‌بندی در اتاق دانست.

دکوراسیون داخلی خانه ۴۰ متری دکوراسیون داخلی خانه ۴۰ متری دکوراسیون داخلی خانه ۴۰ متری دکوراسیون داخلی خانه ۴۰ متری دکوراسیون داخلی خانه ۴۰ متری

در خانه بعدی با استقاده مناسب از رنگ‌بندی، آپارتمانی کوچک تبدیل به مکانی شیک و زیبا شده است. از طرفی اسفاده از مبلمان با ارتفاع کم در این فضای کوچک، باعث شده که فضای خانه بزرگتر نشان داده شود. نکته جالب توجه دیگر در دکوراسیون این خانه ۴۰ متری، استفاده زیبا و به جا از گیاهان به عنوان تزئین دیوارها است. توجه کنید که گیاهان سبز، به هر طراحی و دکوراسیونی حس شادابی را می‌افزاید. همان طور که در تصویر نیز مشاهده می‌کنید، اصول قرار دادن مبلمان ال شکل در فضای کوچک نیز به طور کامل در آن رعایت شده است.

دکوراسیون داخلی خانه ۴۰ متری دکوراسیون داخلی خانه ۴۰ متری دکوراسیون داخلی خانه ۴۰ متری دکوراسیون داخلی خانه ۴۰ متری دکوراسیون داخلی خانه ۴۰ متری

چهارمین دکوراسیون داخلی خانه ۴۰ متری در این مطلب، خانه‌ای شیک و زیبا متعلق به یک زوج جوان است. در دیوارهای این خانه از تزئینات اضافی اسفاده نشده و رنگ سفید نیز باعث شده فضای آن وسیع‌تر نشان داده شود. مکان در نظر گرفته شده برای آشپزخانه این منزل جالب است. این محدوده فضایی کافی برای میل کردن وعده‌های غذای داشته و در عین حال به خوبی اتاق نشیمن و اتاق خواب را از یکدیگر جدا کرده است.

دکوراسیون داخلی خانه ۴۰ متری دکوراسیون داخلی خانه ۴۰ متری دکوراسیون داخلی خانه ۴۰ متری دکوراسیون داخلی خانه ۴۰ متری دکوراسیون داخلی خانه ۴۰ متری دکوراسیون داخلی خانه ۴۰ متری دکوراسیون داخلی خانه ۴۰ متری

به نظر شما از چه ایده‌های دیگری برای چیدمان و دکوراسیون داخلی خانه‌های ۴۰ متری و کوچک‌تر می‌توان استفاده کرد؟

برگرفته از: home-designing.com

به این مطلب امتیاز بدهید: [ratings]

به این مطلب امتیاز دهید

برای امتیاز دادن روی ستاره کلیک کنید.

میانگین امتیازات 3.9 / 5. تعداد امتیازات 11

امتیاز نمی‌دهید؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

علی عیسی زاده
دانشجوی تجارت الکترونیک هستم و عاشق مطالعه، گردش و فیلم و سریال. چند ساله که کار نویسندگی و تولید محتوا انجام میدم و خوشحالم این بار مطالبی رو آماده میکنم که قراره به خوشگل‌تر شدن خونه‌هاتون کمک کنه!