دکوراسیون مدرن 2018 و استفاده از تکنیک‌های طراحی آن

دکوراسیون مدرن چیست ؟ ویژگی ها و خصوصیات خانه مدرن | توکامگ

انسان‌ها همواره به دنبال تغییر در پوشش، سبک زندگی و محل  زندگی هستند و با تغییر زمان سلیقه افراد نیز همواره در حال تغییر است. اکثر افراد به دنبال ایده‌های جدید و امروزی هستند و نمی‌خواهند ایده‌ها و سبک‌های قدیمی را در ساخت و طراحی دکوراسیون داخلی خانه‌های خود به کار گیرند. در این بین شکل دکوراسیون محل زندگی یکی از عناصری است که انسان همواره می‌خواهد آن را تغییر دهد. طراحی و تغییر دکوراسیون داخلی خانه و فضاهای بسته یکی از رویایی‌ترین کار‌ها برای هر فرد است. امروزه می‌توان با به کار گرفتن تکنولوژی و طراحی های مدرن این کار را امکان پذیر کرد. طراحی دکوراسیون مدرن 2018 را می‌توان یکی از طراحی‌ها و ایده‌های خلاقانه در بین تمامی طراحی‌ها دانست.

در این نوشته از توکامگ، می‌خواهیم چند نمونه از دکوراسیون مدرن 2018 را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

دکوراسیون مدرن 2018 و استفاده از تکنیک‌های طراحی

ایده‌های مدرن دکور خانه شامل تمامی اتاق‌ها‍، سالن نشیمن، آشپزخانه و سرویس بهداشتی هستند. شما باید فقط یک طرح یا ایده را انتخاب کنید و آن را عملی کنید و خانه خود را به خانه‌ای مدرن تبدیل کنید. هر قسمت از خانه باید با اشتیاق و دقت زیاد طراحی و چیده شود. هر قسمت از خانه دارای ویژگی های خاصی است که باد به آن‌ها نوجه کنید. انتخاب نوع رنگ، چیدمان و انتخاب دکور مناسب با فضای داخل اتاق کار راحتی نیست و احتیاج به خلاقیت و گرفتن ایده است.

دکوراسیون مدرن 2018 اتاق خواب:

چگونگی ساخت و طراحی یک اتاق خواب یکی از مهم ترین عناصر طراحی سبک دکوراسیون مدرن 2018 است. استفاده از تخت و چیدن آن، استفاده از رنگ مناسب و استفاده از لوازم مدرن در اتاق خواب نیز می‌تواند اتاق خواب شما را به یک اتاق مدرن و شیک تبدیل کند. استفاده از لامپ‌های مدرن و شیک، مبلمان راحتی مدرن با تعداد کم و به کار گرفتن تکنیک‌های تزیین دیوار و سقف اتاق می‌تواند اتاقی مدرن را برای شما فراهم کند. قالیچه‌ها و نوع پوشش کف اتاق یکی از مهم ترین نکات در طراحی هستند که بایستی توجه ویژه‌ای به آن‌ها داشته باشید.

دکوراسیون مدرن 2018

دکوراسیون مدرن آشپزخانه

آشپزخانه‌های مدرن معمولا از پوششی استیل و فلزی استفاده میکنند. طراحی کابینت‌ها و ترکیب رنگ محیط آشپزخانه و سینک یکی از متداول‌ترین روش‌های طراحی آشپزخانه مدرن 2018 است. در طراحی مدرن 2018 ترکیب و تطبیق رنگ در آشپزخانه مدرن یکی از اساسی‌ترین عناصر طراحی یک آشپزخانه مدرن است. استفاده از وسایل مدرن نیز یکی از عناصر اصلی در طراحی یک آشپزخانه مدرن است. می‌توان با استفاده از فرهای دیواری و اجاق گازهای کم حجم، هود سقفی و کابینت‌های استیل یک آشپزخانه مدرن داشت. آشپزخانه‎های مدرن معمولا دارای نورگیر‌های بزرگ و سرتاسری هستند که جلوه زیبا و مدرنی را به آشپزخانه می‌دهد و آن را بزرگتر نشان می‌دهد. استفاده از صندلی‌های رستورانی و یا میز و صندلی صبحانه خوری برای یک آشپزخانه مدرن می‌تواند راهکار خوبی در طراحی آن باشد. شیر آلات مدرن نیز می‌تواند به آشپزخانه شما جلوه‌‌ای مدرن بدهد. یک دست بودن رنگ کابینت‌ها و رنگ سقف یا دیوارها و یا ترکیب چند رنک با یکدیگر نیز بسار کارآمد در طراحی یک آشپز خانه مدرن است.

دکوراسیون مدرن 2018

طراحی دکوراسیون مدرن 2018 و اتاق نشیمن

اتاق‌های نشیمن معمولا دارای چندین کاربرد هستند. اتاق‌های نشیمن و پذیرایی مدرن دارای پنجره‌های سرتاسری و یک تکه هستند. چیدمان مبل و دیگر وسایل از یکدیگر با فاصله انجام می‌گیرند. استفاده از گچبری‌های ساده و زاویه دار، استفاده از مبلمان ساده و بدون طرح و ترکیب رنگ محیط با لوازم داخل اتاق نشیمن، اتاق شما را به یک اتاق نشیمن مدرن تبدیل می‌کند. دکوری‌های ساده اجسام زینتی را با فاصله از یکدیگر قرار دهید تا مدرنیته بودن شکل اتاق نشیمن چشم‌گیرتر باشد. نصب هالوژن‌های پر نور و استفاده از لامپ‍‌های سقفی باکس دار نیز می‌تواند گزینه خوبی برای یک اتاق نشیمن مدرن باشد. رنگ کفپوش اتاق نشیمن نیز می‌تواند سلیقه شما را در مدرنیته بودن اتاق به کار گیرد. با استفاده از ترکیب رنگ کفپوش و دیوار‌ها اتاق نشیمن خود را به اتاقی مدرن تبدیل کنید و از گذراندن اوقات خود در آن نهایت لذت را ببرید.

دکوراسیون مدرن 2018

می‌توان طراحی دکوراسیون خانه‌های مدرن را یک صنعت تازه معرفی کرد. چرا که در این راستا برگذاری نمایشگاه‌های بین‌المللی در این رابطه زیاد شده است. استفاده از ایده‌های خلاقانه و به اشتراک گذاشتن طرح‌ها نیز می‌تواند ما را در طراحی یک  دکوراسیون مدرن و خوب تا حدودی کمک کند.

طراحی دکوراسون اداری 2018:

طراحی مدرن اداره‌ها یکی از قسمت‌های مهم در طراحی دکوراسیون است. دکوراسیون مدرن محیطی گرم و صمیمی را بین افراد حاضر در اداره‌ها بوجود می‌آورد. اداره‌ها مکان‌های پر رفت و آمدی هستند که همه روزه افراد در آن تردد دارند و با یکدیگر در ارتباط هستند و به همین دلیل بایستی به دکوراسیون محیط اداری اهمیت ویژه‌ای داد.

دکوراسیون مدرن اداری:

استفاده از فضاهای باز و نورگیرها و فراهم کردن میز‌‍‌ها و صندلی‌های مدرن و زیبا یکی از لازمه‌های داشتن اداره‌ای مدرن و شیک است. برای جدا کردن قسمت‌های مختلف یک اداره مدرن از یکدیگر می‌توان از پارتیشن‌های نیم قد که ارتفاع آن‌ها کم تر از سقف محیط است استفاده کرد. استفاده از میزهای کار ساده و قرار دادن دکوری های شیک و لوکس بر روی میزها می‌تواند خود به تنهایی اداره شما را به اداره‌ای مدرن تبدیل کند. طراحی دیوار‌ها و کف سالن اداره برای داشتن محیطی مدرن باید دارای ترکیبی حرفه ای از رنگ‌ها باشد. می‌توانید با قرار دادن گیاهان زینتی و لوکس محیط کار خود را تزیین کنید. استفاده از قفسه‌های طراحی شده هم رنگ محیط یا ترکیب رنگ مناسب با محیط یکی از عناصر کاربردی در طراحی اداره‌ای مدرن است.

دکوراسیون مدرن 2018

در این نوشته ما چند مدل از طراحی‌های داخلی دکوراسون 2018 را به شما همراهان همیشگی معرفی کردیم. امروزه اکثر مکان‌ها دارای دکوراسیون مدرن و مطابق با مد امروزی هستند. الگو برداری از طراحی‌های طراحان دکوراسیون و تلفیق چند طرح می‌تواند یک کار بسیار سودمند و خلاقانه در طراحی دکوراسیون مدرن 2018 باشد. استفاده از طرح‌های موجود در بازار و خلق طرح‌هایی از خود به اشتراک گذاشتن آنها می‌تواند در پیشرفت صنعت طراحی دکوراسیون امری مفید باشد. امروزه طراحان با استفاده از طرح‌های ساده و تکنولوژی‌های جدید و پیشرفته در طراحی دکوراسون و طراحی و ساخت وسایل مدرن برای خانه ها و ادارات خدمتی بزرگ در پیشرفت صنعت طراحی دکوراسیون کرده‌اند. در اینجا ما از خود می‌پرسیم که چه نوع دکوراسیونی با چه نوع فضا یا دکوراسیونی هم‌خوانی دارد و سعی در استفاده بهترین تکنیک‎‌ها در طراحی خانه یا محل کار شخصی خود داریم.

حال از شما می‌خواهیم نظرات خود را برای کمک در چگونگی طراحی دکوراسیون مدرن بگویید. بی صبرانه منتظر نظرات شما همراهان همیشگی توکامگ هستیم.

به این مطلب امتیاز بدهید: [ratings]

به این مطلب امتیاز دهید

برای امتیاز دادن روی ستاره کلیک کنید.

میانگین امتیازات 0 / 5. تعداد امتیازات 0

امتیاز نمی‌دهید؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

فاطمه حق مرادی
فاطمه حق‌مرادی هستم، متولد 1366؛ کارشناسی شهرسازی و همینطور زبان و ادبیات انگلیسی. به نوشتن، خصوصا در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی علاقه‌مندم. امیدوارم مطالبم مورد توجه شما عزیزان قرار بگیره.