آشپزخانه با رنگ کرم و 10 طرح فوق العاده زیبا با طراحی منحصر به فرد

آشپزخانه با رنگ کرم - کاشی های سفید

آشپزخانه با رنگ کرم یکی از محبوب‌ترین سبک‌های دکوراسیون آشپزخانه است. ترکیب این رنگ با رنگ‌های دیگر نظیر عاجی، سفید کدر، و شیری به زیبایی آشپزخانه می‌افزاید. از استایل‌های قدیمی و رنگ و رو رفته گرفته تا سبک‌های آشپزخانه‌های مدرن، رنگ کرم از محبوبیت همیشگی برخودار بوده است. در ضمن، تغییر دکوراسیون آشپزخانه، هزینه سنگینی در پی دارد، بنابرین عجیب نیست که بیشتر افراد، طراحی و رنگی را برای آشپزخانه استفاده می‌کنند که در طول زمان زیبایی‌اش را از دست ندهد.

Warning: Use of undefined constant CURLOPT_FOLLmy_owlOCATION - assumed 'CURLOPT_FOLLmy_owlOCATION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/share/nginx/html/tookamag/mag/wp-content/plugins/suggest-product/get_product.php on line 17 Warning: curl_setopt_array(): Array keys must be CURLOPT constants or equivalent integer values in /usr/share/nginx/html/tookamag/mag/wp-content/plugins/suggest-product/get_product.php on line 19


ممکن است بخواهید از روکش‌های مدرن و براق برای کابینت‌هایتان در آشپزخانه با رنگ کرم استفاده کنید، یا بخواهید آشپزخانه را به سبک سنتی رنگ کنید و روحی ییلاقی به فضای آن بدهید.
رنگ کرم ماهیتی خنثی دارد و برای بالش‌های صندلی ها، لوازم آشپزی و نورپردازی بسیار مناسب است. این مطلب را تا انتها بخوانید و اگر از ایده‌های ما خوشتان آمد، سری به دیگر مطالب ما در مجله مبل و دکوراسیون توکامگ بزنید و از ایده‌های جذاب و زیبای ارائه شده لذت ببرید. در ادامه نمونه‌هایی از آشپزخانه‌های با رنگ کرم و سبک‌های مختلف را معرفی می‌کنیم که می‌توانید از آن‌ها الهام گرفته و آشپزخانه ایرانی خود را با این رنگ زیبا طراحی کرده و از آشپزی در آن نهایت لذت را ببرید.

1- آشپزخانه مدرن با کاشی‌های سفید

آشپزخانه با رنگ کرم - کاشی های سفید

اگر می‌خواهید آشپزخانه‌ای مناسب خانواده‌تان داشته باشید، از این آشپزخانه مدرن و کرم رنگ الهام بگیرید. این طراحی دلباز دارای پیشخوان‌هایی با طرح چوب است، یک هود استیل دارد و کاشی‌های سفید دیوارهایش برق می‌زنند. از پیشخوان این آشپزخانه می‌توان به عنوان یک مدل جدید میز صبحانه خوری نیز استفاده کرد. در ضمن توجه کنید که ترکیب کمی آبی روشن، چه روح پر نشاطی به این فضا بخشیده است.

2- آشپزخانه با رنگ کرم، دکوراسیون چوبی و کف سنگی

آشپزخانه با رنگ کرم - کابینت های چوبی و کف سنگی

طراحی آشپزخانه شما باید با کیلت خانه‌تان مطابقت داشته باشد. در عکس بالا، ترکیب کابینت‌های کرم رنگ و کف سنگی، دیگر جزئیات با طرح چوب، مانند سقف و میز و صندلی‌ها، نمایی بی‌نظیر را فراهم کرده است. در بالای جزیره آشپزخانه، دو چراغ قرمز رنگ، یک گلدان و سنگ اوپن طرحدار، با ترکیب آشپزخانه کرم رنگ واقعا زیبا شده‌اند.

3- کابینت‌های کرم رنگ شده بوسیله دست

آشپزخانه با رنگ کرم - کابینت های کرم

مطمئنا همه ما رویای داشتن چنین آشپزخانه‌ای را داریم. کابینت‌های براق و سفارشی، و آن جزیره آشپزخانه منحنی شکل در این آشپزخانه ییلاقی و نورگیر، همه را مجذوب خود می‌کنند. در این آشپزخانه رنگ کرم برای دیوار‌ها، کابینت‌ها و جزیره و کف انتخاب شده است. سطح صیقلی روی کانتر‌ها و کف آشپزخانه، و آن میز شیشه‌ای، نور را در همه جای آشپزخانه انتشار می‌دهند. در ضمن نمای رو به باغچه این آشپزخانه با رنگ کرم، زیبایی فضا را دو چندان کرده است.

4- آشپزخانه با رنگ کرم و میز و جزیره آشپزخانه بزرگ

آشپرخانه با رنگ کرم - میز و جزیره آشپزخانه بزرگ

آشپزخانه با رنگ کرم برای ویلاهایی با سقف کوتاه، یکی از بهترین گزینه‌ها است؛ زیرا فضا را دلباز و روشن نشان می‌دهد. با استفاده از کابینت‌هایی با طرح عمودی، دیوارهای کرم رنگ، نمایی ایجاد کنید که سقفش به نظر بلند برسد. اگر فضای کافی داشته باشید، یک اجاق گاز فردار کوره ای، می‌تواند فضا را ییلاقی‌تر نشان دهد. می‌توانید به جای کابینت‌های دیواری، از قفسه‌های بدون درب استفاده کنید و یک جزیره بزرگ نیز در مرکز آشپزخانه قرار دهید.

5- آشپزخانه مدرن با رنگ کرم و کفپوش چوبی

آشپزخانه بار رنگ کرم - سبک مدرن و کفپوش چوبی

اگر به آشپزخانه‌های شهری و مدرن علاقه دارید، می‌توانید از کابینت‌های بدون دستگیره، و با روکش صیقلی استفاده کنید. این طراحی هم برای آشپزخانه‌های مدرن و امروزی که بسیار ساده هستند مناسب است، و هم برای آشپزخانه‌های ویکتوریایی که بسیار سنتی و پر از طرح و نقش هستند. می‌توانید سطح روی کانترها را نیز صیقلی و طرحدار در نظر بگیرید. به فر که هم سطح با کابینت‌ها جاسازی شده توجه کنید؛ این کار آشپزخانه را یکدست و ساده و شیک می‌کند. به علاوه، کفپوش چوبی آشپزخانه، حس صمیمت و گرما به آشپزخانه با رنگ کرم می‌بخشد رنگ‌های کفپوش‌های چوبی نیز معمولا به خوبی با رنگ کرمی ست می‌شوند.

6- آشپزخانه با رنگ کرم، و طراحی خانه‌های روستایی

آشپزخانه با رنگ کرم - دیزاین روستایی

چرا همیشه به سراغ کابینت‌های فیکس شده و متعارف می‌رویم؟ می‌توان حتی از یک تکه الوار رنگ شده کرمی به جای قفسه‌های دیواری استفاده کرد، که روی آن می‌شود چینی های تزئینی و شیشه‌های ترشی و ادویه را به نمایش گذاشت. یک میز ساده بزرگ، با صندلی‌های ساده، می‌تواند برای این نوع آشپزخانه مناسب باشد. حتی برای دیگر وسایل نیز، مانند ظروف مورد استفاده خودتان، به جای کابینت از قفسه‌های دیواری استفاده کنید. ترکیب رنگ‌های مسی، کرم و کفپوش سنگی، به ییلاقی بودن حس فضا می‌افزاید.

7- آشپزخانه مدرن با رنگ کرم، و سطوح سنگی مشکی گرانیتی

آشپزخانه با رنگ کرم - سنگ اوپن گرانیتی سیاه

در خانه‌های مدرن، آشپزخانه با رنگ کرمی محیطی روشن و تابستانی را ایجاد می‌کند. ترکیب کرم و مشکی و درب‌های شیشه‌ای برای چندتا از کابینت ها، بسیار زیبا می‌شود. اگر فضای کافی دارید، یک میز صبحانه کوچک هم به این ترکیب اضافه کنید و با استفاده از یک رومیزی زیبای آبی با طرح خال خالی، محیطی شاد و زیبا ایجاد کنید. اگر می‌خواهید از رنگ مشکی بیشتر در آشپزخانه خود استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنیم مطلب آشپزخانه با کابینت‌های مشکی رنگ را نیز مطالعه کنید.

8- آشپزخانه با رنگ کرم کثیف و یک اجاق گاز فردار کوره‌ای و میز و صندلی‌هایی با نمای کهنه

آشپزخانه با رنگ کرم - کرم کثیف

این آشپزخانه با نمایی قدیمی و کهنه، بسیار جذاب است. کابینت‌های کرم رنگ مات و اجاق فردار کوره‌ای که هم سطح با کابینت‌ها قرار داده شده است، زیبایی این آشپزخانه را دو چندان کرده است. دیوارها و سقف چوب نما که به رنگ عاجی، یکی از رنگ‌های مناسب آشپزخانه، هستند، فضا را روشن کرده‌اند، و آن کابینت که به تنهایی کنار دیوار روبرویی عکس قرار گرفته، به جای کابینت‌های دیواری عل می‌کند و انبار خوبی برای مواد غذایی است. و در آخر، میز کهنه و روستایی وسط آشپزخانه، علاوه بر کارایی زیاد، فضا را بیش از پیش ییلاقی کرده است.

9- آشپزخانه با رنگ کرم، پیشخوان چوبی، و دیوار سیاه

آشپزخانه با رنگ کرم - دیوار و لوازم سیاه

Warning: Use of undefined constant CURLOPT_FOLLmy_owlOCATION - assumed 'CURLOPT_FOLLmy_owlOCATION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/share/nginx/html/tookamag/mag/wp-content/plugins/suggest-product/get_product.php on line 17 Warning: curl_setopt_array(): Array keys must be CURLOPT constants or equivalent integer values in /usr/share/nginx/html/tookamag/mag/wp-content/plugins/suggest-product/get_product.php on line 19

برای داشتن یک آشپزخانه به سبک کافی شاپ می‌توانید از دیوارهای وکابینت‌های کرم استفاده کنید و قسمتی از دیوار را سیاه کنید. کفپوش کرم و پیشخوان‌های چوبی فضا را دلباز و روشن می‌کنند. از طرح چوب طبیعی می‌توانید برای میز و صندلی‌ها نیز استفاده کنید. برای تکمیل کار می‌توانید از لوازم و تزئین‌های سیاه و مسی بهره بگیرید. این آشپزخانه کوچک و دوست داشتنی را می‌توان یکی از آشپزخانه‌های شیک 2018 دانست که به زیبایی هر چه تمام‌تر طراحی شده است.

10- آشپزخانه ییلاقی با رنگ کرم، و کاشی‌های قهوه‌ای

آشپزخانه با رنگ کرم

از این دیزاین شاد و روشن بهره بگیرید. کرم رنگ فوق‌العاده‌ای برای طرح آشپزخانه‌های ییلاقی است. آشپزخانه‌های ییلاقی هود مخصوصی برای آشپزی دارند. همانطور که در  تصویر بالا می‌بینید، بالای اجاق گاز، با کاشی‌های قهوه‌ای تزئین شده است، که هم از پاشیدن روغن بر روی دیوار جلو‌گیری می‌کند، و هم روحی پر نشاط به فضا بخشیده است. می‌توانید از پارچه‌های طرح دار برای بخشیدن نشاط به آشپزخانه‌تان استفاده کنید. یا از فنجان‌های طرح‌دار بهره ببرید. و در آخر از قفسه‌های برای نمایش ظروف تزئینیتان استفاده کنید.

آیا از انتخاب ما برای آشپزخانه با رنگ کرم راضی هستید؟ کدام را بیشتر می‌پسندید؟

برگرفته از: IDEALHOME.CO.UK

به این مطلب امتیاز بدهید: [ratings]

به این مطلب امتیاز دهید

برای امتیاز دادن روی ستاره کلیک کنید.

میانگین امتیازات 3.7 / 5. تعداد امتیازات 15

امتیاز نمی‌دهید؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

نرگس
نرگس هستم، متولد 1369، کارشناسی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی و علاقمند به نوشتن! از اینکه وقت می‌ذارید و مطالب رو می‌خونید، نهایت سپاس رو ازتون دارم.