چند مدل دکوراسیون تلویزیون دیواری و ایده های دیزاین و طراحی آن

دکوری سه‌طبقه برای تلویزیون دیواری

نوع دیزاین و مدل دکوراسیون تلویزیون دیواری خود را چگونه انتخاب کنیم؟ از آنجایی‌ که استفاده از تلویزیون‌های دیواری به ایجاد فضای بیشتر در اتاق نشیمن کمک می‌کنند استفاده از تلویزیون‌های دیواری در دکوراسیون‌های امروزی مورد استقبال خاصی قرار گرفته و بسیاری آن را مکان مناسب تلویزیون در اتاق نشیمن می‌دانند. در این مطلب از مجله مبل و دکوراسیون توکامگ سعی بر آن داریم شما را با نمونه‌هایی از دکوراسیون‌های تلویزیون دیواری آشنا کنیم با ما همراه باشید.

انواع مختلف مدل دکوراسیون تلویزیون دیواری

با توجه به اینکه تلویزیون‌های دیواری باید بر روی دیوار نصب شوند نیاز است به دکوراسیون آن و دیواری که تلویزیون بر روی آن نصب می‌شود، قدری بیشتر توجه شود. استفاده از تلویزیون‌های دیواری این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که از فضای پیرامون در محیط بیشتر از قبل استفاده کرده و دکوراسیونی متفاوت نسبت به خانه‌های دیگر داشته باشید.

دکوراسیون تلویزیون دیواری با دکوری سفید و ساده

شما با استفاده از یک چیدمان شیک و ساده می‌توانید از تلویزیون‌های دیواری بهره ببرید. ایده پردازی که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، به صورت دو طبقه صورت گرفته است. طبقه پایین به‌ صورت یک کمد سفید رنگ به شکل خطی طراحی‌ شده و طبقه بالا به‌صورت یک خط قهوه‌ای روشن ایده پردازی شده است. این دکور یک چیدمان بسیار ساده و شیک برای تلویزیون‌های دیواری به شمار می‌رود. شما همانند تصویر می‌توانید برای زیباسازی بیشتر کلیه فیلم‌ها یا کتاب‌های خود را به‌ صورت یک قاب رنگی در این دکور قرار دهید.

دکور سه طبقه برای تلویزیون دیواری

در ایده پردازی قبلی دکوراسیون برای تلویزیون دیواری به‌ صورت دو طبقه مورد استفاده قرار گرفته بود. حال آنکه چیزی که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید یک طراحی سه طبقه است. این امر نشان دهنده این موضوع است که شما به راحتی با استفاده از تلویزیون‌های دیواری می‌توانید محیطی باز و گسترده برای دیزاین اطراف آن داشته باشید. از سوی دیگر جمع شدن لوازم اضافی مثل میز تلویزیون همانند سبک‌های قدیمی یک مزیت به شمار می‌رود.

قاب مشکی و تلویزیون دیواری

یکی دیگر از ایده پردازی‌های ساده برای تلویزیون‌های دیواری، ایده‌ای نظیر تصویر زیر است. شما با استفاده از یک کاغذدیواری با تم مشکی و یک میز چوبی ساده می‌توانید به این دکوراسیون شیک دست پیدا کنید. تلویزیون‌های دیواری به دلیل اینکه سیم‌کشی آن از داخل صورت می‌گیرد نمای زشتی به محیط شما نمی‌دهد. شما با استفاده از گلدان‌های رومیزی می‌توانید این ایده پردازی زیبا را با کمترین هزینه همچنان دنبال کنید.

 مدل دکوراسیون تلویزیون دیواری با تم خاکی

استفاده از رنگ‌های با تم قهوه‌ای ایده مناسبی برای دکوراسیون تلویزیون‌های دیواری به شمار می‌رود. این رنگ پردازی سبب می‌شود هارمونی رنگ محیط با هر تمی به خوبی حفظ شود. استفاده از تلویزیون‌های دیواری دست شما را برای ایده پردازی پشت این تلویزیون‌ها به‌خوبی باز نگه داشته است. این سبک تلویزیون‌ها شبیه به یک قاب در دکوراسیون شما قرار می‌گیرد و شما با نورپردازی می‌توانید جلوه‌ای بهتر به دکوراسیون منزل خود بدهید.

مدل دکوراسیون تلویزیون دیواری به سبک امروزی

این سبک چیدمان شبیه به قاب‌هایی می‌ماند که در تصویر قرار گرفته است. شما می‌توانید از تلویزیون به شکل یک قاب در این دیزاین استفاده کنید. بهره گرفتن از قاب‌هایی که تناژ رنگی آن با میز و رنگ محیط ست شده است خود یک ایده مطلوب به شمار می‌رود. شما از هر تم و هر وسیله تزئینی که بخواهید برای این ایده پردازی می‌توانید بهره بگیرید. این امر تنها ایده پردازی برای روشن کردن ایده‌های جدید در وجود شما است.

چند مدل دکوراسیون تلویزیون دیواری و ایده های دیزاین و طراحی آن | توکامگ

مدل دکوراسیون تلویزیون دیواری به شکل قاب عکس

چیزی که در تصویر زیر مشاهده می‌شود گویی یک قاب عکس در تصویر است. شما به‌ راحتی با استفاده از تلویزیون‌های دیواری می‌توانید به این مهم دست پیدا کنید. برای این منظور می‌توانید از دیوار اتاق خود بدون کمترین هزینه‌ای بهره بگیرد. با نصب تلویزیون بر روی دیواری بدون صرف کردن هیچ هزینه‌ای می‌توانید یک قاب عکس متحرک در دکوراسیون داخلی خود داشته باشید.

می‌توانید از طاقچه‌های قدیم به سبک مدرن برای این ایده پردازی استفاده کنید. شما می‌توانید در یک طاقچه که به خوبی نورپردازی و رنگ‌آمیزی شده است تلویزیون دیواری خود را قرار دهید. سپس با قرار دادن یک تلویزیون دیواری در مرکز آن کار دیزاین خود را شروع کنید. در ادامه با استفاده از یک شومینه و دو قاب در اطراف تلویزیون یک طراحی شیک را برای اتاق نشیمن خود حاصل کنید. شما می‌توانید این تم رنگی را مطابق با هارمونی رنگ موجود در فضا انتخاب کنید

دکور و دیزاین ساده برای تلویزیون دیواری

توجه به دکوراسیون پشت تلویزیون‌های دیواری سبب می‌شود این محصول به‌ خوبی خودنمای کند. همان‌طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید. این تلویزیون دیواری بدون بهره گرفتن از هیچ دکوری خاصی با چه زیبایی بر روی دیوار خودنمایی می‌کند. شما می‌توانید با استفاده از یک میز در قسمت پایینی میز کمی بالاتر از دیوار یک میز دیوارکوب شیک را طراحی کنید. استفاده از تلویزیون‌های دیوارکوب به این دلیل بسیار مورد توجه است که در خانه‌های با فضای کوچک جای بسیار کمی را به خود اختصاص می‌دهند.

چند مدل دکوراسیون تلویزیون دیواری و ایده های دیزاین و طراحی آن | توکامگ

یکی دیگر از ایده پردازی‌هایی که بسیار کم‌هزینه است دیزاین‌هایی شبیه عکس زیر است. شما با استفاده از یک تلویزیون دیواری و یک میز چند کمده می‌توانید به ایده پردازی زیردست پیدا کنید. استفاده از گل و گیاه و گلدان‌های ریز و درشت بدون هیچ محدودیتی سبب زیبایی بیشتر تلویزیون دیواری شبیه به یک قاب در تصویر زیر شده است.

چند مدل دکوراسیون تلویزیون دیواری و ایده های دیزاین و طراحی آن | توکامگ

تلویزیون‌های دیواری خود به تنهایی یک دکور شیک را به وجود می‌آورند و از آنجایی‌ که استفاده از آن‌ها تداعی‌کننده یک قاب عکس زیبا بر روی دیوار است، شما با استفاده از این تلویزیون‌ها می‌توانید فضای بیشتری را به دکوراسیون اطراف آن اختصاص دهید. همه لوازمی که در این دکوراسیون مورد استفاده قرار می‌گیرند به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد. شما می‌توانید از گل و گیاه، جعبه‌های سی دی، دکوری‌های لوکس و هر چیز دیگری که به آن علاقه دارید در این دکوراسیون استفاده کنید. نظر شما در مورد دکوراسیون و دیزاین تلویزیون های دیواری چیست؟

به این مطلب امتیاز بدهید: [ratings]

به این مطلب امتیاز دهید

برای امتیاز دادن روی ستاره کلیک کنید.

میانگین امتیازات 3 / 5. تعداد امتیازات 2

امتیاز نمی‌دهید؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

راحله عجم اکرامی
سلام راحله عجم اکرامی هستم طراح دکوراسیون داخلی، مدت 18ساله کار نویسندگی انجام میدم و حدود یک ساله با کار محتوا نویسی آشنا شدم .