برای دکوراسیون خانه خود چه رنگ مبلی انتخاب کنیم؟

برای دکوراسیون خانه خود چه رنگ مبلی انتخاب کنیم؟

چه رنگ مبلی انتخاب کنیم؟ سوالی است که پاسخ آن به دکوراسیون داخلی ما بستگی زیادی دارد. ما با استفاده از ترکیب رنگی که در فضای داخلی منزل داریم می‌توانیم یک انتخاب شیک و زیبا برای خانه خود داشته باشیم. در ادامه با توکامگ همراه شوید و با رنگ‌های مناسب مبل برای قسمت‌های مختلف خانه آشنا شوید.

چه رنگ مبلی برای خانه خود انتخاب کنیم؟ این سؤالی است که همه ما در زمان خرید مبلمان از خود می‌پرسیم و شاید گاهی جواب درستی به ذهن ما خطور نکند. اکثر خانه‌های شیک ایرانی به رنگ سفید، صدفی و یا کرم رنگ آمیزی می‌شوند و البته خانه‌های با دکوراسیون فانتزی با رنگ‌بندی متنوعی نیز در ایران وجود دارد. با ما همراه شوید تا با تصویرسازی‌های متنوع به شما در طراحی یک دکوارسیون بی نظیر کمک کنیم. توجه کنید رنگ‌بندی‌هایی که در ادامه مشاهده خواهید کرد بیشتر برای ایده گرفتن هستند و شاید نمونه‌های آن را در زندگی واقعی کمتر مشاهده کنید.

برای منزل خود چه رنگ مبلی انتخاب کنیم؟

ما می‌خواهیم یک دکوراسیون با رنگ بندی ملایم را برای شما طراحی کنیم. همان طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید یک هارمونی رنگ ظریف در این تصویر به چشم می‌خورد. دیوار به رنگ کالباسی روشن و مبلمان در همین طیف رنگی به رنگ صورتی ملایم انتخاب‌ شده است. این مبلمان علاوه بر اینکه یک فضای دنج را به ارمغان آورده است، یک قاب زیبایی را در محیط پدیدار کرده است. استفاده از جلو مبلی خلاقانه صدفی و طلایی سبب لوکس بودن محیط در این دکوراسیون شده است. برای انتخاب یک مبل با رنگ بندی شیک نیازی نیست از رنگ‌های تند یا عجیب و غریب بهره بگیرد؛ بلکه کافی است به هارمونی رنگ‌ها توجه داشته و بدانید که چه رنگ هایی با یکدیگر ست می‌شوند.

چه رنگ مبلی انتخاب کنیم

مبل بنفش و رنگ سال 97

یکی از ساده‌ترین جواب‌های که در زمان خرید مبل می‌توانید به آن برسید، خرید یک سرویس مبل به رنگ سال است. مبل بنفش به‌ عنوان رنگ سال 97 می‌تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد. حال اگر شما سرویس مبلتان به رنگ بنفش است به شما توصیه می‌کنیم با رعایت کردن تناژ رنگی آن در فضا اثربخشی آن را تجربه کنید. نیازی نیست هزینه زیادی را به خود و خانواده‌تان تحمیل کنید. شاید یک گلدان گل با شکوفه بنفش شما را به این مهم برساند. استفاده از فرش بنفش یا یاسی نیز ترکیب خوبی برای این چیدمان به شما می‌دهد. شکی در این نیست که لوازم دکوری با تناژ رنگی یاسی سبب می‌شود این مهم به‌ خوبی در قاب تصویر شما مشهود شود و شما یک دکوراسیون لوکس و زیبا را تجربه کنید.

برای هر فصل چه رنگ مبلی پیشنهاد می‌شود؟

برای هر فضا بدون شک باید مبل مخصوص به آن محیط را استفاده کرد. به‌ عنوان‌ مثال استفاده از یک مبل چوبی با تناژ رنگی سفید می‌تواند یک انتخاب مطلوب برای بهارخواب در فصل تابستان باشد. طبیعتا ایده مناسبی نیست اگر شما یک سرویس مبل سلطنتی خریداری کرده و از آن بر روی تراس خانه خود استفاده کنید. پس همه ما در زمان خرید مبل، چه خرید از فروشگاه‌های اینترنتی مبلمان و چه خرید از بازارهای مبل، باید به این نکته توجه کنیم که برای چه مکانی قصد خرید مبل داریم. اگر احتیاج ما یک محیط کاملاً رسمی مثل اتاق پذیرایی باشد، مسلماً مبل استیل و کلاسیک انتخاب مناسبی است، اما اگر قصد خرید مبل برای اتاق نشیمن و راحتی خود را داشته باشید، بهترین انتخاب شما مبل راحتی برای این فضا خواهد بود. در حالت کلی استفاده از رنگ های شاد و روشن و برای نمونه ترکیب رنگ کرم و سفید می‌تواند گزینه مناسبی برای فصل بهار باشد.

برای هر فصل چه رنگ مبلی انتخاب کنیم

چه رنگ مبلی انتخاب کنیم برای فصل بهار

برای اینکه در فصل بهار یک دکوراسیون بهاری داشته باشید به شما پیشنهاد می‌کنیم از رنگ‌های شاد نهایت استفاده را در دکوراسیون خانه ببرید. شما می‌توانید از رنگ‌های با طیف بهاری در خانه خود استفاده کنید. به عنوان مثال رنگ صورتی سیر برای دیوار و رنگ خردلی روشن برای مبلمان می‌تواند انتخاب خوبی باشد. اگر محیط شما به رنگ تیره‌ رنگ آمیزی شده است به شما پیشنهاد می‌کنیم از رنگ روشن در زمان چیدمان استفاده کنید. استفاده از شکوفه‌های بهار و گلدان‌های شیشه‌ای برای این چیدمان در فصل بهار می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

چه رنگ مبلی انتخاب کنیم برای فصل بهار

برای فضای رنگی چه مبلی مناسب است؟

مبل سفید معمولا با هر دکوراسیونی ست می‌شود. شما به‌ راحتی می‌توانید از مبل سفید در یک فضای سفید یا در یک فضای رنگی استفاده کنید. همان طور که در تصویر مشاهده می‌کنید در یک دکوراسیون صد در صد رنگی، یک کاناپه سفید به زیبایی چشم نوازی می‌کند. از صفر تا صد این دکوراسیون از رنگ استفاده‌ شده است. کوسن‌های رنگی ساتن، صندلی‌های مهمان راه‌ راه رنگی، دیوار با رنگ صورتی جیغ، نوستالژی‌های خاطره‌ساز رنگی و هر چیز دیگری که در این تصویر مشاهده می‌شود از رنگ بهره گرفته است. می‌توان نتیجه‌گیری کرد از یک کاناپه با رنگ سفید به‌ راحتی می‌توان در یک دکوراسیون سفید و یا یک دکوراسیون رنگی بهره گرفت. چیدمان این سبک ترکیب رنگ‌ کار دشواری برای شما نخواهد بود. جلوه گری رنگ‌ها چشم هر بیننده‌ای را به وجد می‌آورد.

چه رنگ مبلی انتخاب کنیم برای فضای رنگی

مبل ساده و چیدمان ساده سبز آبی

شما با تهیه یک مبل سبز آبی می‌توانید ده‌ها دکوراسیون و چیدمان را تجربه کنید. می‌توانید از پرده سبز، آبی، کوسن سفید، سبز، آبی، فرش سبز، آبی و هر ترکیب رنگی که با این چیدمان نزدیک باشد استفاده کنید. رنگ سبز آبی این امکان را به شما می‌دهد از هر هارمونی رنگی که به سبز نزدیک است و هر ترکیب رنگی که به آبی شباهت دارد بهره بگیرید. می‌توانید از پرده‌های رنگی و ساده با تناژ سفید و زرد نیز استفاده کنید. همان طور که در تصویر مشاهده می‌کنید این ترکیب از هیچ لوستر و فرش یا وسیله تزئینی لوکسی استفاده نکرده است، اما چشم‌نوازی خود را دارد. تنها وسیله دکوری این محیط یک کوسن متضاد در محیط است. تصور کنید این محیط با فرش سفید و دو مبل راحتی صدفی دیزاین شود یک لوستر بلوری طلایی و چند قاب طلایی سبب می‌شود یک چیدمان بی‌نقص را تجربه کنید.

مبل ساده چیدمان ساده سبز آبی

چه رنگ مبلی برای دکوراسیون رنگ تیره مناسب است؟

اگر به استفاده از رنگ‌های تیره در خانه علاقه دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم برای گرم‌تر شدن فضا از مبل‌هایی مانند مبل مخملی قرمز یا زرشکی سیر استفاده کنید. این کار را با لوازم جانبی صد در صد متضاد ترکیب کنید و ترسی از این بابت به خود راه ندهید. می‌توانید همانند تصویر از رنگ آبی که یکرنگ کاملاً بی‌ربط به فضا است استفاده کنید. این ترکیب رنگ با نورپردازی کم سبب شده است محیط روشن و دل‌نوازی را مشاهده نکنید. شما به‌ راحتی در یک محیط سفید می‌توانید از این مبل مخملی بهره بگیرد و چشم‌نوازی آن را با کوسن و فرش سفید به رخ دیدگان همه بکشانید.

چه رنگ مبلی انتخاب کنیم رنگ زرشکی مناسب است؟

برای داشتن فضای دلنشین چه رنگ مبلی انتخاب کنیم؟

یکی از سؤالاتی که همه ما در زمان تغییر دکوراسیون و یا خرید مبل برای خانه از خود می‌پرسیم این است که مبل چه رنگی بخریم؟ با دیدن نمونه‌هایی که در این مطلب به آن‌ها اشاره شد دیدید که محیط منزل شما با هر تناژ رنگی که باشد استفاده از هر سرویس مبلی با رنگ شاد به زیباتر شدن آن کمک می‌کند. نیازی نیست برای رسیدن به یک دکوراسیون لوکس هزینه گزافی را متحمل شد. استفاده از کوسن و پاف‌های شیک ایده‌هایی بود که ما به شما پیشنهاد دادیم. همچنین شما می توانید از رنگ‌های تند و متضاد در فضا استفاده کنید و با یک مبل سفید از دلهره ناموزونی محیط خود را نجات دهید.

چه رنگ مبلی انتخاب کنیم برای فضای دلنشین تر

نظر شما در مورد ترکیب رنگ مبلمان در دکوراسیون خانه چیست؟ چه رنگی را برای مبلمان منزل خود بیشتر می‌پسندید؟

به این مطلب امتیاز بدهید: [ratings]

به این مطلب امتیاز دهید

برای امتیاز دادن روی ستاره کلیک کنید.

میانگین امتیازات 0 / 5. تعداد امتیازات 0

امتیاز نمی‌دهید؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

راحله عجم اکرامی
سلام راحله عجم اکرامی هستم طراح دکوراسیون داخلی، مدت 18ساله کار نویسندگی انجام میدم و حدود یک ساله با کار محتوا نویسی آشنا شدم .