چگونه مبل ال را بچینیم ؟ نمونه‌های زیبا از چیدمان مبلمان ال (L) شکل | توکامگ

چگونه مبل ال را بچینیم؟ سه نمونه زیبا از چیدمان مبل ال شکل

چگونه مبل ال را بچینیم

چیدمان مبلمان همواره یکی از چالش‌های مطرح در طراحی دکوراسیون داخلی بوده و در این بین با توجه به محبوبیتی که مبلمان ال شکل دارد، یکی از سولات مطرح، این است که چگونه مبل ال را بچینیم ؟ اگر شما هم جزء افرادی هستید که می‌خواهید در دکوراسیون منزل خود از مبلمان ال شکل استفاده کنید، ادامه این مطلب توکامگ را از دست ندهید.

چگونه مبل ال را بچینیم | چیدمان مبل L

نحوه چیدمان مبل ال (L) شکل در منزل

با توجه به چیدمان مبلمان ال شکل که در آن مبل‌ها کنار هم قرار می‌گیرند، این نوع مبلمان فضایی خودمانی را به وجود می‌آورد؛ به همین دلیل نیز مبل ال شکل محبوبیت خاصی در بین افرادی دارد که به دنبال ایجاد فضایی راحت و خودمانی هستند. یکی از مزیت‌های این نوع مبلمان این است که می‌توان آن‌ها را در هر جایی قرار داده و به راحتی اتاق را بخش‌بندی کرد. در نهایت نیز یکی دیگر از مزیت‌های مبلمان ال شکل این است که می‌توان در انواع دکوراسیون‌های داخلی و در فضاهای کوچک و یا بزرگ از آن استفاده کرد. در ادامه برای پاسخ به سوال چگونه مبل ال را بچینیم به معرفی سه نمونه از چیدمان مبلمان ال شکل در قسمت‌های مختلف منزل پرداخته‌ایم:

قرار دادن مبل ال شکل در گوشه اتاق

این نوع چیدمان فضایی دنج و راحت را در خانه بوجود آورده و به خوبی آن را از سایر قسمت‌های خانه جدا می‌کند. همچنین باعث می‌شود که از فضای خانه استفاده بهینه شود؛ چرا که در حالت معمول نمی‌توان از گوشه خانه به خوبی استفاده کرد، اما اگر مبلمان را آنجا قرار بدهید، از گوشه خانه نیز به خوبی استفاده خواهید کرد.

چگونه مبل ال را بچینیم | چیدمان مبل L چگونه مبل ال را بچینیم | چیدمان مبل L

قرار دادن مبل ال شکل کنار دیوار

این نوع چیدمان مبل ال برای فضاهای کوچک بسیار مناسب است؛ چرا که برای چیدن مبلمان ال شکل به این صورت، تنها به یک دیوار نیاز دارید. از طرفی نیز به خوبی می‌توان آن را در برابر نقطه کانونی اتاق، که می‌تواند تلویزیون، شومینه و یا تابلوی نقاشی باشد، قرار داد.

چگونه مبل ال را بچینیم | چیدمان مبل L چگونه مبل ال را بچینیم | چیدمان مبل L چگونه مبل ال را بچینیم | چیدمان مبل L

قرار دادن مبل ال شکل در وسط اتاق

شاید ابتدا این گونه به نظر برسد که قرار دادن مبلمان ال شکل در وسط اتاق جلوه بدی به آن بدهد، ولی این نوع چیدمان برای فضاهای بزرگ مناسب بوده و به خوبی فضای اتاق را بخش‌بندی می‌کند. در ادامه می‌توانید نمونه‌ای از این نوع چیدمان را مشاهده کنید که فضای اتاق را به خوبی جدا کرده‌اند.

چگونه مبل ال را بچینیم | چیدمان مبل L چگونه مبل ال را بچینیم | چیدمان مبل L چگونه مبل ال را بچینیم | چیدمان مبل L

در این مطلب سعی کردیم سه روش مختلف برای چیدمان مبل ال شکل را معرفی کنیم. امیدواریم با مطالعه این مطلب بتوانید ایده‌های خوبی برای طراحی دکوراسیون منزل خود بگیرید. اگر تصمیم بر خرید مبل ال شکل را دارید؛ حتما مطلب راهنمای خرید مبل ال را از مجله توکامگ مطالعه کنید.

برگرفته از: homeanddecor

به این مطلب امتیاز بدهید: [ratings]

به این مطلب امتیاز دهید

برای امتیاز دادن روی ستاره کلیک کنید.

میانگین امتیازات 4.1 / 5. تعداد امتیازات 7

امتیاز نمی‌دهید؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

علی عیسی زاده
دانشجوی تجارت الکترونیک هستم و عاشق مطالعه، گردش و فیلم و سریال. چند ساله که کار نویسندگی و تولید محتوا انجام میدم و خوشحالم این بار مطالبی رو آماده میکنم که قراره به خوشگل‌تر شدن خونه‌هاتون کمک کنه!