10 مدل جدید سرویس خواب مدرن ؛ تختخواب هایی ساده و شیک

سرویس خواب پریما

سرویس خواب یکی از ملزومات هر اتاق خوابی است که هر شخصی با توجه به سلیقه خود آن را برای اتاق خوابش تهیه کند. اما این که سرویس خواب خریداری شده به چه نوعی بوده و چه سبکی داشته باشد، علاوه بر سلیقه، به سبک خانه و اتاق شما نیز بستگی دارد. در این مطلب از مجله مبل و دکوراسیون توکامگ، به معرفی 10 مدل جدید سرویس خواب مدرن که از سبک‌های پرطرفدار امروزی به شمار می‌روند، پرداخته‌ایم. با ما همراه باشید.

10 مدل جدید سرویس خواب مدرن برای منازل ایرانی

سرویس خواب‌ها در بازار ایران به طور کلی به سه دسته کلاسیک، سلطنتی و مدرن تقسیم می‌شوند، اما مرز خاصی برای دسته بندی آن‌ها وجود ندارد. به طوری که ممکن عده‌ای یک تختخواب یا سرویس خواب را در دسته کلاسیک قرار دهند، و در مقابل عده‌ای همان سرویس خواب یا تختخواب را در رده مدل سرویس خواب‌های مدرن دسته بندی کنند. بر همین اساس ممکن است برخی از سرویس خواب‌هایی که در این مطلب مشاهده خواهید کرد، به نظرتان یک سرویس خواب مدرن نیایند. در مطالب قبلی به معرفی مدل های جدید سرویس خواب کلاسیک پرداخته بودیم و در این مطلب نیز 10 مدل جدید سرویس خواب مدرن را معرفی خواهیم کرد. اگر این دو مطلب را با یکدیگر مطالعه کنید، شاید با دیدن عکس‌های این سرویس خواب‌ها، متوجه تفاوت دسته بندی سرویس خواب‌های کلاسیک و مدرن شوید.

 سرویس خواب مدرن مدل آدویکا

برای اینکه یک اتاق‌خواب مدرن داشته باشید، باید از تمامی عوامل اثرگذار در این راستا بهره ببرید. سرویس‌های خواب از اجزای متفاوت و متنوعی برخوردار هستند که آن‌ها را در مطلب سرویس خواب شامل چیست
معرفی کردیم. همان‌طور که در این سرویس خواب مشاهده می‌شود یک میز توالت به همراه تخت و میز پاتختی از عوامل تشکیل‌دهنده این سرویس به شمار می‌روند. با استفاده از این کالای خوابی منحصربه‌فرد شما به‌ راحتی می‌توانید به یک چیدمان متفاوت و شیک دست پیدا کنید. کشوهای میز آرایش به‌ راحتی نقش یک درآور را برای شما بازی می‌کند و به همین دلیل شما با یک تیر دو نشان خواهید زد و در فضاهای کوچک به‌ راحتی از هر دو کالا در یک محصول بهره می‌برید.

 مدل جدید سرویس خواب مدرن آدویکا

سرویس خواب مدرن مدل آدیتا

تفاوت در شکل ظاهری سرویس خواب شما را به یک نتیجه مطلوب در پایان کار نزدیک می‌کند. چیدمان سرویس خواب در اتاق‌ نیاز به قدری دقت عمل دارد، اما شکل ظاهری ساده این مدل جدید سرویس خواب این کار را برای شما راحت‌تر خواهد کرد. این سرویس خواب با شکل ظاهری منحصربه‌فرد خود به ساده‌ترین شکل ممکن کار چیدمان اتاق خواب شما را به انجام می‌رساند. میز پاتختی، تخت، میز آرایش و میز دراور ازجمله مواردی هستند که شما در این کالای خواب بی‌نظیر مشاهده می‌کنید.

 

مدل جدید سرویس خواب مدرن آدیتا

سرویس خواب مدرن آریاما

استفاده از یک سرویس خواب مدرن یک پیش زمینه برای دستیابی به دکوراسیون مدرن است. تناژ رنگی سرویس خواب زمانی که هارمونی رنگ خود را با فضا حاصل می‌کند، شما را به متفاوت‌ترین دکوراسیون می‌رساند. از تضاد رنگ‌ها در فضا نترسید؛ زیرا سرویس خواب آریاما اثر مثبت خود را در دکوراسیون داخلی اتاق خواب شما می‌گذارد. به راحتی با یک روتختی متفاوت می‌توانید یکی از ایده‌آل‌ترین اتاق‌خواب‌ها را از آن خود کنید.

مدل جدید سرویس خواب مدرن آریاما

سرویس خواب مدرن مدل آکاش

تم اصلی اتاق خواب شما که چیدمان اتاق خواب نیز حول محور آن به انجام می‌رسد را سرویس خواب تعیین می‌کند. پس سعی کنید با یک انتخاب درست این کار را بدون نقص به انجام برسانید. سرویس خواب شیک و زیبای آکاش تمام دلهره‌های شما در مورد داشتن یک دکوراسیون بی عیب و نقص را از شما دور خواهد کرد. همان‌طور که در تصویر این سرویس خواب مشاهده می‌کنید، با ایده پردازی‌های متفاوت به وسیله میز آرایش، میز درآور، تخت و پاتختی می‌توان بارها دکوراسیون اتاق را تغییر داد و هر بار بیشتر از بار قبل لذت برد.

مدل جدید سرویس خواب مدرن آکاش

سرویس خواب مدرن مدل آنیکا

نقش یک سرویس خواب مدرن را در دکوراسیون اتاق خواب خود نادیده نگیرید. به این دلیل که سرویس خواب کلیدی‌ترین و مهم‌ترین عنصر چیدمان اتاق شما به شمار می‌آید. سرویس خواب آنیکا مهر تائید بر روی تمام زیبایی‌های مورد نیاز یک اتاق خواب را به ثبت رسانده است. شما با استفاده از یک تخت کشویی به‌ راحتی می‌توانید بیشترین استفاده را از کمترین فضا ببرید؛ زیرا در دنیای مدرن امروز فضا به‌ اندازه کافی برای چیدمان لوازم جانبی سرویس خواب وجود ندارد. شما با استفاده از سرویس خواب آنیکا یک‌ تخت، کتابخانه همراه تخت، میز آرایشی، میز دراور همراه میز آرایش، آینه‌ قدی و صندلی همراه را در کنار تعداد زیادی کشو از آن خود می‌کنید که می‌توانید از تک تک آن‌ها استفاده‌های مختلفی کنید. نکته مهم در این بین است که بدون اینکه فضای زیادی را در اتاق خود اشغال کنید می‌توانید فضای زیادی را برای قرار دادن وسایل خود داشته باشید.

مدل جدید سرویس خواب مدرن آنیکا

مدل جدید سرویس خواب مدرن آویکا

با استفاده از یک سرویس خواب مدرن کار چیدمان اتاق خواب لوکس خود را تکمیل کنید. این امر دشوار نخواهد بود، اگر انتخاب شما سرویس خواب آویکا باشد. سرویس خواب آویکا هر آنچه برای یک دکوراسیون مدرن مورد نیاز باشد را به شما می‌دهد. یک تخت با طراحی و ساخت متفاوت، میز آرایشی با آینه متصل به میز و دو میز کنار تختی عناصری هستند که در این سرویس خواب شما مشاهده می‌کنید. به دلیل اینکه حوزه استراحتی شما اتاق خواب است، توجه به چیدمان آن بسیار مورد اهمیت قرار دارد و از طرفی نیز کیفیت سرویس خواب خریداری شده بسیار مهم است. با خرید سرویس خواب مدرن آویکا، هر دوی این‌ها را می‌توانید یکجا داشته باشید.

مدل جدید سرویس خواب مدرن آویکا

سرویس خواب مدرن مدل پریما

استفاده از رنگ‌های روشن برای سرویس خواب سبب می‌شود کار نظافت آن در طی گذر زمان برای شما خسته‌کننده جلوه نکند. استفاده از وسایلی که که به شکل ساده طراحی شده‌اند و در آن‌ها هیچ نقش و نگار خاصی وجود ندارد، یکی از پیش زمینه‌های دکوراسیون مدرن است که این ویژگی‌ها سرویس خواب مدرن جدید پریما در خود دارد و با استفاده از آن به راحتی می‌توانید دکوراسیون مدرن را وارد اتاق خواب خود کنید.

چیدمان صحیح اتاق خواب با عناصر مطلوب یکی از نشانه‌های بارز هوش و استعداد شما در زمینه دکوراسیون داخلی به شمار می‌آید. سرویس خواب پریما با طراحی خاص خود این اثربخشی را چندین برابر برای شما جلوه می‌دهد. تخت، میز درآور، میز توالت، صندلی همراه میز آرایشی و پاتختی از جمله عناصری است که شما به راحتی با تهیه این سرویس خواب از آن خود می‌کنید. سادگی در طراحی نیز یکی دیگر از دلایل خاص بودن این کالای خواب محسوب می‌شود که به آن اشاره کردیم.

مدل جدید سرویس خواب مدرن پریما

سرویس خواب مدرن راتیکا

اتاق خواب دو نفره نیاز به مشارکت دو نفره برای چیدمان دارد. ما به شما استفاده از سرویس خواب رایتکا را پیشنهاد می‌دهیم تا با یک تیر دو نشان بزنید. این سرویس خواب تمام نیازهای شما را به‌ یک‌ باره پاسخگو است. طراحی خاص و چشم‌نواز این مدل سرویس خواب چشم هر بیننده‌ای را در نگاه اول به خود جذب می‌کند. رسیدن به یک چیدمان مدرن نیاز به یک طراح حرفه‌ای و متخصص دارد، حال‌ آنکه سرویس خواب راتیکا شبیه به یک طراح هم فن حریف، این مهم را برای شما به انجام می‌رساند.

مدل جدید سرویس خواب مدرن راتیکا

مدل جدید سرویس خواب مدرن روهیتا

داشتن یک اتاق خواب رؤیایی آرزویی است که هرکسی در سر می‌پروراند و از طرفی ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که تمام رؤیاها رنگ واقعیت به خود گرفته‌اند؛ پس بدون نگرانی می‌توانید به یک اتاق خواب مدرن و رؤیایی دست پیدا کنید. کافی است انتخاب شما سرویس خواب روهیتا باشد تا تمام زیبایی‌ها به اتاق خواب شما دعوت شوند. از آنجایی‌ که زمان زیادی را جدای از استراحت 8 ساعته در اتاق‌ خواب سپری می‌کنید، باید این فضا کاملاً باسلیقه شما هماهنگی داشته باشد تا آرامش شما فراهم شود. یکی از مؤلفه‌های دکوراسیون مدرن سادگی و منحصر به‌ فرد بودن وسایل آن است و شما با استفاده از این مدل سرویس خواب می‌توانید تمام این پارامترها را از آن خود کنید. سرویس خواب روهیتا از یک تخت، یک میز آرایشی و پاتختی متشکل شده است که به‌ راحتی شما را به یک دکوراسیون مدرن و ساده نزدیک می‌کند. شاید بتوان این مدل را که برای فضای خانه‌های ایرانی مناسب است، یکی از بهترین مدل‌های تختخواب برای اتاق خواب ایرانی دانست.

مدل جدید سرویس خواب مدرن روهیتا

مدل سرویس خواب مدرن شزال

عناصری که در یک اتاق‌ خواب مورد استفاده قرار می‌گیرند، بسته به فضای مد نظر شما متغیر است، ولی همیشه باید کالاهای خوب را برای خود تهیه کنید. سرویس خواب نیز از این امر مستثنی نبوده و بایستی قبل از اقدام به خرید، ویژگی‌های یک سرویس خواب خوب را کامل بدانید و سپس خرید خود را انجام دهید. برای اینکه به یک دکوراسیون مدرن متناسب با فضای داخلی منزل خود دست پیدا کنید باید به مواردی کلی توجه لازم را داشته باشید. سادگی، خطوط صاف، رنگی یکنواخت و ساده از جمله عواملی‌اند که در یک سرویس خواب مدرن باید مشهود باشند. سرویس خواب شزال تمام این پارامترها را از آن شما می‌کند، با این تفاوت که طراحی منحصر به‌ فرد آن شما را در رسیدن به یک دکوراسیون مدرن نیز یاری می‌کند. آینه‌ قدی، میز توالت و تخت در این سرویس خواب عواملی هستند که کار طراحی دکوراسیون اتاق‌ خواب شما را راحت‌تر خواهند کرد.

مدل جدید سرویس خواب مدرن شزال

 سرویس خواب مدرن در دنیای امروزی

با توجه به اینکه یکی از نیازهای اساسی و مهم در دنیای مدرن امروز دکوراسیون شناخته‌ شده است، نیاز است به این مهم بیشتر از گذشته توجه شود. سرویس خواب مدرن شما را برای یک چیدمان مدرن در اتاق‌ خواب همراهی می‌کند. همان‌ طور که مشاهده کردید سرویس خواب‌های مدرن ارائه‌ شده هر کدام به شکلی راه را برای یک چیدمان مدرن برای شما باز کرده است. سادگی در طراحی و رنگ‌آمیزی از جمله مواردی بودند که در تک‌ تک این مدل های جدید سرویس خواب مشاهده می‌شدند. شما با کمترین هزینه و برای نمونه با استفاده از یک آباژور رومیزی و یا یک شال تخت شیک می‌توانید به متفاوت‌ترین دکوراسیون مدرن با استفاده از این سرویس‌های خواب دست پیدا کنید.

نظر شما در مورد این مدل‌های سرویس خواب چیست؟ چه نوع سرویس خوابی را برای اتاق خود ترجیح می‌دهید؟ مدرن، کلاسیک و یا سلطنتی؟ نظرات خود را با ما و خوانندگان توکامگ در میان بگذارید.

به این مطلب امتیاز بدهید: [ratings]

به این مطلب امتیاز دهید

برای امتیاز دادن روی ستاره کلیک کنید.

میانگین امتیازات 3.1 / 5. تعداد امتیازات 7

امتیاز نمی‌دهید؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

راحله عجم اکرامی
سلام راحله عجم اکرامی هستم طراح دکوراسیون داخلی، مدت 18ساله کار نویسندگی انجام میدم و حدود یک ساله با کار محتوا نویسی آشنا شدم .