جدیدترین مدل مبل استیل ۹۷ ؛ مبلمان شیک و زیبا

27,260

مبلمان استیل ویژگی‌های بسیاری دارد که باعث شده خانواده‌های ایرانی علاقه خاصی به این نوع مبلمان داشته باشند. اگر شما هم جزء این خانواده‌ها هستید، در ادامه با توکامگ و معرفی چند نمونه جدیدترین مدل مبل استیل ۹۷ با ما همراه باشید.

شاید برخی از ما با شنیدن واژه مبل استیل شاید تصور کنیم که این‌ گونه مبلمان از فلز و استیل ساخته‌ شده‌اند، اما همان طور که قبلا و در مطلب مبل استیل چیست و چه ویژگی‌هایی دارد اشاره کردیم، این نوع مبلمان به خاطر استایل خاص و زیبای خود با این اسم خوانده می‌شوند. در رابطه با مبلمان باید بگوییم در رده تولید، مبل‌ها عموماً به سه دسته راحتی، کلاسیک و استیل تقسیم می‌شوند. مبل‌های راحتی به مبل‌هایی گفته می‌شود که برای استفاده روزمره در اتاق نشیمن و اتاق کار مورد استفاده قرار می‌گیرد. در نقطه مقابل مبل‌های راحتی، مبل‌های استیل قرار دارد که به مبل‌های سلطنتی نیز در کشور شهرت دارند. مبل‌های کلاسیک نیز در مقابل این دو مبل از ظرافت و طراحی ویژه‌ای برخوردار است. بدون تردید همه شما می‌دانید که این‌گونه مبلمان برای نشست‌های رسمی و تشریفاتی بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

همه ما مبلمان استیل را به چشم می‌شناسیم و راه تشخیص آن از مبل راحتی بسیار برای ما آسان است. در مطلب پیش رو سعی بر آن شده است ده مدل از زیباترین مدلهای مبل استیل در سال ۹۷ را به شما معرفی کنیم و با استفاده از ایده پردازی نوع چیدمان مبل‌های سلطنتی را برای شما مشخص کنیم. این مدل‌های جدید مبل استیل که معرفی خواهیم کرد، عبارت‌اند از:

 • مدل کیان
 • مدل همایون
 • مدل خورشید
 • مدل هور
 • مدل فروغ
 • مدل اهورا
 • مدل ماهور
 • مدل گیسو
 • مدل ترنج
 • مدل سپنتا

معرفی و عکس جدیدترین مدل مبل استیل ۹۷ برای خانه‌های ایرانی شیک

مبل استیل مدل کیان

اگر علاقه‌مند به یک دکوراسیون شیک و لوکس هستید، به شما مبل کیان را پیشنهاد می‌کنیم. این مبل به رنگ کرم روشن به شکل زیبایی طراحی و ساخته شده است. دسته‌ها و تاج این مبل استیل بسیار هنرمندانه و ظریف با نقش و نگارهای زیبا کنده‌کاری شده که جلوه و شکوه آن را چندین برابر کرده است. ست کردن مبل استیل کیان در چیدمان داخلی منزل شما بسیار کار ساده‌ای است. برای این منظور شما می‌توانید از یک فرش کرم قهوه‌ای روشن بهره بگیرید. همچنین با استفاده از یک لوستر شیک و زیبا بلوری طلایی به فضای اتاق نشیمن خود با نورپردازی جلوه‌ای ویژه ببخشید. شکی در این نیست که آباژورهای ایستاده در کنار مبل همیشه برای دیزاین داخلی فضا به کمک شما می‌آیند.

مبل استیل باروک | جدیدترین مدل مبل استیل ۹۷ برای خانه‌های شیک - توکامگ

مشخصات، قیمت و خرید مبل استیل کیان

مبل استیل مدل همایون

مبل استیل همایون سبب می‌شود شما یک دکوراسیون سنتی سلطنتی ایرانی را در محیط مشاهده کنید. تلفیق رنگ قرمز و طلایی در کنار یکدیگر جلوه شکوه و زیبایی را برای شما حاصل می‌کند. از همین رو می‌توانید از یک فرش با تناژ نارنجی آتشین که به رنگ قرمز نزدیک است استفاده کنید. به شما پیشنهاد می‌کنیم پرده‌ای که برای این سرویس مبل استیل استفاده می‌شود، ترجیحاً به رنگ سفید یا کرم باشد. استفاده از پرده سفید با رگه‌های طلایی نیز می‌تواند انتخابی مطلوب به شمار بیاید. بدون تردید مبل استیل همایون، باشکوه و جلال خود، چشم هر بیننده‌ای را به خود جذب می‌کند.

مبل استیل رویال | جدیدترین مدل مبل استیل ۹۷ برای خانه‌های شیک - توکامگ

مشخصات، قیمت و خرید مبل استیل همایون

مبل استیل مدل خورشید

اگر تمایل به یک دیزاین ساده و رؤیایی دارید، پیشنهاد ما به شما مبل استیل خورشید است. رنگ بسیار زیبای این مبل در نگاه اول شمارا به فکر فرود می‌برد. تلفیق رنگ طوسی، سفید و یاسی کم حال شما را به این فکر می‌اندازد که این رنگ چه طیف رنگی را با خود با همراه دارد؛ بنابراین شما بدون هیچ گونه نگرانی با بهره گرفته از سه رنگ، می‌توانید به دیزاین داخلی فضا بپردازید. همان طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، دیواری با رنگ کرم استخوانی رنگ‌آمیزی شده است. پایه‌ها و دسته‌های مبل استیل خورشید به شکل هنرمندانه‌ای به رنگ نقره‌ای مزین شده است که چشم بیننده را محصور خود می‌کند.

مبل استیل زیوس | جدیدترین مدل مبل استیل ۹۷ برای خانه‌های شیک - توکامگ

مشخصات، قیمت و خرید مبل استیل خورشید

مبل استیل هور

یکی دیگر از مدل مبل‌های جدید استیل که قصد معرفی آن را داریم مبل استیل هور است. این مبل با تناژ رنگی نارنجی تیره و با پارچه‌های ساده و گل‌دار زیبا، طراحی و ساخته شده است. از سمت دیگر دسته‌ها و پایه‌های آن جلوه‌ای از زیبایی به این مبل بی‌نظیر بخشیده است. به شما پیشنهاد می‌کنیم برای تکمیل شدن این دیزاین بی‌نظیر، از یک لوستر کریستالی شیک در فضا بهره ببرید. همه ما به این مطلب آگاه هستیم که مبل‌های استیل عموماً برای فضاهای رسمی و اتاق‌های پذیرایی مورد استفاده قرار می‌گیرند. به‌ این‌ ترتیب یک فرش ابریشمی کرمی کار شما را در این دکوراسیون باشکوه به پایان می‌رساند. انتخاب مدل نه نفره این مدل مبل استیل و چیدمان آن در یک فضای بزرگ، خانه‌ای با شکوه را برایتان بوجود خواهد آورد.

مبل استیل زییوس | جدیدترین مدل مبل استیل ۹۷ برای خانه‌های شیک - توکامگ

مشخصات، قیمت و خرید مبل استیل هور

مبل استیل مدل فروغ

مبل فروغ همانند اسمش با زیبایی منحصر به فرد خود دلنوازی کرده و می‌درخشد. رنگ آبی فیروزه‌ای با ترکیب طلایی کم حال، این اثر را به یک اثر ماندگار تبدیل کرده است. برای دکوراسیون میل استیل فروغ به شما پیشنهاد می‌کنیم از پرده‌های گل‌داری سلطنتی با تناژ رنگ سرمه‌ای بهره بگیرید. هم‌چنین فرش آبی فیروزه‌ای با ترکیب قهوه‌ای نیز می‌تواند انتخاب ایده الی برای شما به شمار آید. تشریفاتی شدن و مجلل‌تر شدن این فضا به لطف لوستر بلوری و آباژورهای دیواری به انجام می‌رسد. این دیزاین را به راحتی می‌توانید برای منزل تازه‌ عروس‌ها مورد استفاده قرار دهید و از توجه همگان به این دکوراسیون حیرت‌زده شوید.

جدیدترین مدل مبل استیل ۹۷ برای خانه‌های شیک - مدل عروس

مبل استیل مدل اهورا

استفاده از مبل سفید با دسته‌ها و پایه‌های طلایی دیگر نیازی به تعریف ما ندارد. تصویر خود حقیقت را نمایان کرده است. شما به‌ راحتی می‌توانید سرویس مبل استیل اهورا را با هر پرده و فرشی دیزاین کنید. لوستر طلایی به دلیل اینکه نور را در پایه‌ها و دسته‌های طلایی به خوبی منعکس می‌کند، بی‌شک بهترین انتخاب است. جایی برای نگرانی نیست اگر پرده و فرش هم‌رنگ با تصویر ندارید، زیرا سرویس مبل استیل اهورا با راحتی با هر فرش و پرده‌ای ست می‌شود و به همین دلیل است که می‌توان از آن به عنوان یکی از زیباترین و جدیدترین مدل‌های مبل استیل ۹۷ دانست. رنگ سفید صدفی این مبل به شما این امکان را می‌دهد یک دکوراسیون بی‌نقص را تجربه کنید.

مبل استیل عقیق | جدیدترین مدل مبل استیل ۹۷ برای خانه‌های شیک - توکامگ

مشخصات، قیمت و خرید مبل استیل اهورا

مبل استیل مدل ماهور

مبل استیل ماهور نماد قدرت، شکوه و عظمت در یک دکوراسیون خاص به شمار می‌رود. استفاده از پارچه‌های طوسی مشکی طرح‌دار و ساده با یکدیگر، که به صورت تلفیقی در ساخت این مبل مورد استفاده قرار گرفته است، سبب شده نمادی از قدرت در محیط حکم‌فرما شود. به شما پیشنهاد می‌کنیم از پرده و فرش با رنگ متضاد در این دیزاین بهره بگیرید. همان طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، پرده به رنگ بنفش تیره سبب شده است حالتی اشرافی با لوستر طلایی در محیط حاکم شود.

مبل استیل کهربا | جدیدترین مدل مبل استیل ۹۷ برای خانه‌های شیک - توکامگ

مشخصات، قیمت و خرید مبل ماهور

مبل استیل مدل گیسو

مبل استیل گیسو با پایه‌ها و دسته‌های چوبی یک مبل خاص و زیبا از جدیدترین مدل‌های مبل استیل به شمار می‌رود. پارچه‌هایی که برای ساخت این مبل مورد استفاده قرار گرفته است، سبب درخشیدن آن در فضا شده است. پارچه‌های با گل‌های صورتی و راه راه کرمی سبب شده به طراحی گل‌دار دسته و پایه نزدیک‌تر شود. برای این دکوراسیون به شما استفاده از لوستر و آباژورهای دیواری ست را پیشنهاد می‌کنیم. همچنین می‌توانید از فرش‌های سنتی با هر تناژ رنگی در این دیزاین استفاده کنید. خاص بودن این مبل سبب شده است دست شما برای یک دکوراسیون بی‌نقص باز باشد.

مبل استیل کوین | جدیدترین مدل مبل استیل ۹۷ برای خانه‌های شیک - توکامگ

مشخصات، قیمت و خرید مبل استیل گیسو

مبل استیل ترنج

مبل استیل ترنج با طراحی چشم‌نواز و رنگ‌بندی بی‌نظیر در طراحی، چشم هر مخاطبی را خیره نگه می‌دارد. همان طور که در تصویر مشاهده می‌شود، شما دنباله تاج را بر روی پشتی کاناپه مشاهده می‌کنید و این نشانه متفاوت بودن مبل استیل ترنج با سایر مدل‌های جدید مبل استیل است. از نمای روبرو یک مبل با پارچه صدفی ساده را مشاهده می‌کنید و از نمای بالا یک مبل با طرح گل‌دار چیزی است که دیده می‌شود. دیزاین این فضا با استفاده از یک لوستر بلوری و پرده‌های کرمی تمام می‌شود. برای این منظور می‌توانید از هر فرش با هر تناژ رنگی که علاقه‌مند هستید استفاده کنید. شکی در این نیست که پرده نیز مطابق با سلیقه شما قابلیت تغییر رنگ را دارد.

مبل استیل لاله | جدیدترین مدل مبل استیل ۹۷ برای خانه‌های شیک - توکامگ

مشخصات، قسمت و خرید مبل استیل ترنج

مبل استیل مدل سپنتا

آخرین مبل استیلی که در لیست جدیدترین مدل مبل استیل ۹۷ به شما معرفی و پیشنهاد می‌کنیم، مبل استیل سپنتا است. طراحی بی‌نظیر تاج این مبل در وسط کاناپه دو نفره، سبب می‌شود این مبل در دکوراسیون داخلی شما چشم‌نوازی کند. پارچه‌های گل‌دار و ساده بر روی دسته‌های نمای مبل استیل سپنتا را از هر سمت به یک‌شکل خاص به نمایش گذاشته است. کنده‌کاری زیبای تاج و دسته که به رنگ طلایی قابل‌ مشاهده است، نشانه بارز بودن این سرویس مبل استیل است. استفاده از کاغذ دیواری طرح‌دار به همراه یک پرده ساده نیاز شما را برای داشتن یک دکوراسیون خاص و منحصر به‌ فرد برآورده می‌کند.

مبل استیل یاشیک | جدیدترین مدل مبل استیل ۹۷ برای خانه‌های شیک - توکامگ

مشخصات، قیمت و خرید مبل استیل سپنتا

جدیدترین مدل‌های مبل استیل در سال ۹۷

بدون شک مبل‌های استیل معرفی شده، همگی چشم شما را به خود خیره نگه داشته‌اند. شما به راحتی با یک انتخاب درست می‌توانید یکی از این مبل‌های استیل ارائه شده را در دیزاین داخلی منزل خود مورد استفاده قرار دهید. استفاده از مبل استیل در اتاق پذیرایی سبب می‌شود یک محیط خاص و دنج برای شما آماده شود و مهمان‌های شما از این همه خوش سلیقگی به وجد بیایند. با یک انتخاب خوب و درست، از خرید خود لذت ببرید و تا مدت‌ها با حالی خوش از لوازم تزئینی منزل خود لذت ببرید. شما به راحتی مبل‌های استیل ارائه شده را می‌توانید با فرش و پرده متناسب با آن ست کنید.

شما کدام مدل از مبل‌های استیل معرفی شده در این مقاله را می‌پسندید؟

مشاوره رایگان خرید انواع مبل: 021-22270931

به این مطلب امتیاز بدهید: (14 رای, امتیاز: 4٫07 از 5)
Loading...

6 دیدگاه وجود دارد
 1. هادی می گوید

  جدیدترین مدل مبل استیل ۹۷ ؛ مبلمان شیک و زیبا

  سلام
  شما در مقاله جدیدترین مدل مبل استیل ۹۷ ؛ مبلمان شیک و زیبا 10 مدل مبل استیل رو معرفی کردین

  میشه منبع اینهارو بگین تا ما جهت خرید به اونجا مراجعه کنیم.

  مچکرم.

  1. علی عیسی زاده می گوید

   سلام دوست عزیز ?
   مجموعه توکامارت تولید کننده بیش از 21 مدل استیل در ایرانه که بسیاری از مدل‌ها انحصارا توسط ما تولید میشه، و تمام تصاویری هم که ملاحظه می‌کنید مربوط به محصولات خود ماست.

   به زودی فروشگاه اینترنتی ما افتتاح میشه که می‌تونین با امکانات و خدمات عالی تجربه یک خرید اینترنتی متفاوت و عالی داشته باشین…

 2. ناصر می گوید

  سلام ـ من از مدل خورشید خوشم اومده ـ کجا میتونم خرید کنم بی زحمت شماره تماس بدین

  1. علی عیسی زاده می گوید

   سلام دوست عزیز ?
   شما می‌تونین مشخصات و قیمت این مدل رو در صفحه مدل مبل استیل خورشید توکامارت ببینین و برای اطلاعات بیشتر هم با شماره تلفن 021-22270931 تماس بگیرید.

 3. رها می گوید

  سلام. من از مدل مبل استیل ترنج خیلی خوشم اومده. شما فروش قسطی مبل هم دارید؟

  1. علی عیسی زاده می گوید

   سلام و درود. بله در فروشگاه مبل و دکوراسیون توکامارت شما می‌تونید انواع مبلمان و سرویس خواب رو به صورت قسطی بدون بهره و با سود صفر درصد خریداری کنید. در مطلب خرید قسطی مبل با سود 0٪ می‌تونید با شرایط خرید اقساطی توکامارت آشنا بشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.