بهترین انواع مبلمان برای جلو تلویزیون را بشناسید

مبل مخصوص جلو تلویزیون

امروزه خرید مبل مخصوص جلو تلویزیون یکی از مهمترین خریدها برای تکمیل دکوراسیون خانه محسوب می‌شود، چرا که محلی که تلویزیون قرار می‌گیرد یکی از مکان هایی است که افراد خانه بیشترین وقت خود را آنجا می‌گذرانند. تقریبا اکثر ما ساعت های زیادی از روز خود را مشغول تماشای تلویزیون و یا استراحت کردن در مقابل آن هستیم؛ هنگام دیدن فیلم و سریال مورد علاقه خود روی کاناپه چرت می‌زنیم و یا با خانواده گرم صحبت می‌شویم و چای می‌نوشیم. درواقع اتاقی که تلویزیون در آن قرار دارد اهمیت زیادی دارد زیرا هم محل تفریح کردن ما است هم باعث نزدیکی و صمیمیت بین خانواده می‌شود، اما مهم تر از همه ی این ها مبلمانی است که جلوی تلویزیون قرار می‌گیرد، زیرا تمام کارهای ما روی آن انجام می‌شود و وقتی می‌خواهیم تلویزیون تماشا کنیم یا با خانواده هم نشینی داشته باشیم باید کاملا احساس راحتی بکنیم. بنابراین ما می‌خواهیم به شما بگوییم که بهترین مبلمان منزل برای جلو تلویزیون شما کدام است.

مبل مخصوص جلو تلویزیون

مبلمان راحتی

ممکن است خانه ی شما کمی کوچک باشد و فضای اتاق نشیمن و پذیراییتان از یکدیگر جدا نباشد، در این صورت ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که مبل راحتی و مدرن را به عنوان مبل جلوی تلویزیون خود انتخاب کنید. شما برای دکور کنار مبل این دست از مبلمان هم کار سخت و زیادی در پیش ندارید و به راحتی می‌توان کنار مبل های راحتی را با هر چیزی پر کرد. این نوع مبلمان هم از لحاظ ست کردن با دیگر وسایل اتاق هم از لحاظ چیدن بسیار راحت است و فقط باید به راحتی و نرمی پشتی مبل خود و کیفیت پارچه و الیاف آن توجه کنید، زیرا قرار است ساعت های زیادی روی آن لم دهید و لذت ببرید. برای آشنایی بیشتر با این سبک از مبل بهتر است مقاله مبل راحتی چیست را مطالعه کنید.

مبل راحتی یک مبل مخصوص جلوی تلویزیونمبل راحتی

 

مبل ال

چه خانه شما بزرگ باشد چه کوچک همیشه یکی از بهترین گزینه ها برای مبل مخصوص جلو تلویزیون مبل های ال مانند هستند که به دلیل راحتی ای که دارند در هر فضایی جای می‌گیرند و تعداد افراد زیادی می‌توانند روی آن بنشینند. از آنجایی که این مدل از تنوع بسیار بالایی برخوردار است ذائقه هر خریداری را تامین می‌کند و مطلوب همگان است. همچنین برای چیدمان مبل ال جلو تلویزیون نیاز به فضایی دارید که بتوان این نوع مبل را در یک گوشه و موازی دیوار قرار داد. درست است که این نوع مبلمان از یکدیگر جدا می‌شود و همین یکی از حسن های آن است که حمل و نقل را راحت تر می‌کند اما اشتباه نکنید که هر قسمت از مبل را جداگانه بچینید، سعی کنید همه ی آن ها کنار هم باشند و حالت ال مانند خودش را حفظ کند.

مبل ال شکل برای جلوی تی ویمبل ال شکل مبلی مناسب برای جلو تلویزیون

 

مبل سلطنتی

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که علاقه ای به مبل های راحتی یا ال مانند ندارند و دوست دارید اتاق نشیمنی شیک و مدرن داشته باشید می‌توانید از مبل سلطنتی به عنوان مبل مخصوص جلو تلویزیون خود استفاده کنید، البته اگر از لحاظ فضا و بودجه مشکلی نداشته باشید؛ زیرا این سبک مبلمان نسبت به مبل های دیگر هم گران تر است هم بزرگ تر‌، البته به دلیل ظریف کاری هایی که روی این نوع مبل انجام می‌شود جلوه ای بسیار خاص و جذاب به خانه شما می‌دهد. به دلیل بلند بودن مبل های سلطنتی نسبت به دو مبل قبلی که پیشنهاد کردیم باید زاویه تلویزیون خود را با مبل استیل هماهنگ کنید و آن را کمی بالاتر نصب کنید تا آسیبی به گردن شما وارد نشود، به هرحال هنگام تماشای تلویزیون مهم ترین چیز راحتی شما است. چون امکان لم دادن روی این نوع مبلمان وجود ندارد بهتر است که زمان تماشای تلویزیون خود را کوتاه تر کنید. برای دیدن جدیدترین مدل ها و خرید انواع مبل استیل یا همان مبل سلطنتی به فروشگاه مبل توکامارت مراجعه کنید.

مبل سلطنتی

مبل مخصوص جلو تلویزیون سلطنتی

مبل تختخواب شو

یکی دیگر از مبل هایی که برای گذاشتن در جلوی تلویزیون می‌تواند خوب باشد مبل های تختخوابشو هستند. بسیاری از افراد دوست دارند هنگام تماشای تلویزیون در حالت خوابیده باشند و بتوانند پاهای خود را دراز کنند، پیشنهاد ما به این افراد مبلمان تختخوابشو است که بتوانند در نهایت آرامش و راحتی تفریح کنند. این نوع مبلمان به همراه کوسن مبل تزئینی یکی از پرطرفدارترین مبلمان برای جلوی تلویزیون است.

مبل تختخوابشو

مبل پایه کوتاه

می‌رسیم به مبل های پایه کوتاه که یکی دیگر از گزینه های ما است. این نوع از مبلمان زاویه دید بسیار مناسبی برای بیننده تلویزیون فراهم می‌کند و از نشیمن های پهن و بسیار راحتی برخوردار است. همچنین این نوع مبلمان بعد از مبلمان ال شکل بهترین گزینه برای اتاق نشیمن شما است که تلویزیون در آن قرار دارد.

مبل پایه کوتاه برای استفاده جلوی تی وی

مبل مخصوص جلو تلویزیون پایه کوتاه

پاف

پاف یا پوف که چندسالی بیشتر نیست باب شده است گزینه ی دیگری برای مبل مخصوص جلو تلویزیون شما است، اما پاف ها مانند مبل نیستند و به دلیل اینکه تکیه گاه ندارند باید آن ها را با پشتی استفاده کنید یا به دیوار بچسبانید. می‌توانید از آن ها استفاده های دیگری بکنید، هنگامی که روی کاناپه نشسته اید می‌توانید پای خود را به جای گذاشتن روی میز جلومبلی روی پاف بگذارید. پاف ها کوچک هستند، به همین دلیل فضای زیادی اشغال نمی‌کنند اما کاربردهای بسیاری دارند، حتی زمانی که مهمان هایتان زیاد هستند می‌توانید با چیدن چند پاف کاری کنید که هیچ مهمانی روی زمین ننشیند و حتی زمانی که با آن ها کاری نداشتید روی هم بچینید و در گوشه ای از اتاق قرار دهید. پاف ها بسیار متنوع هستند و طرح های بسیار جذابی دارد که به راحتی می‌توانید پاف مورد علاقه خود را انتخاب کنید و با هر سبکی از دکوراسیون آن را ست کنید. در خانه هایی با متراژ پایین پاف ها بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند زیرا هم سبک هستند هم جابجایی آن ها کار ساده ای است. جدیدترین مدل های پاف مبل را می توانید از فروشگاه مبل توکامارت سفارش دهید.

 

مبل مخصوص جلو تلویزیون با پافپاف 2

مبل نیمکتی

مبل های نیمکتی نیز می‌توانند برای فضای جلوی تلویزیون شما مناسب باشند؛ نشیمن این نوع از مبل پارچه ای و پشتی اش چوبی است اگر تکیه دادن به پشتی چوبی برای شما سخت نیست و مشکلی ندارید مبل های نیمکتی نیز انتخاب بامزه ای هستند که می‌تواند فضای استراحت کردن شما را جذاب تر کند. انتخاب این نوع مبلمان کاملا سلیقه ای است و ممکن است هر کسی آن را نپسندد، پس اگر انتخاب شما این نوع مبل است شما بسیار خاص هستید.

استفاده از مبل نیمکتی جلوی تلویزیون

تخت سنتی

اگر شما به سبک سنتی و اصیل ایرانی علاقه دارید پیشنهاد ما به شما این است که با انتخاب تخت های سنتی با یک تیر دو نشان بزنید؛ هم فضایی سنتی در اتاق نشیمن خود ایجاد کنید هم یک مدل مبل جلوتلویزیونی خاص داشته باشید. شما طبق اندازه منزلتان یا تعداد جمعیت خانواده تان می‌توانید ست های 4 یا 8 نفره از تخت های سنتی بخرید و آن ها را هر مدلی که می‌پسندید بچینید.

تخت سنتی مخصوص جلو تلویزیون

تخت سنتی برای جلوی تلویزیون

مبل ترکیبی

اگر از آن دسته افرادی هستید که به مدرن بودن اهمیت زیادی می‌دهید و دوست دارید همیشه دیزاین و دکوراسیون منزل شما زبانزد همگان باشد پیشنهاد ما این است که برای مبل مخصوص جلو تلویزیون خود از مبل های ترکیبی استفاده کنید و سبکی ایده آل در اتاق نشیمن خود بسازید. داشتن مبل های ترکیبی نوعی صمیمیت و راحتی به فضا می‌بخشد. بهترین گزینه داشتن یک مبل چستر دقیقا روبروی تلویزیون و دو عدد مبل تکی کلاسیک در اطراف است. شما می‌توانید به سلیقه خودتان مبل های ترکیبی را جلوی تلویزیون خود طراحی کنید.

مبل ترکیبی مخصوص جلوی تی وی

مبل ترکیبی مناسب جلوی تلویزیون

در آخر، همیشه لازم نیست برای پر کردن فضای جلو تلویزیون خود حتما کاناپه یا نیم ست داشته باشید، اگر بودجه مناسبی ندارید و یا اگر از پر بودن فضای جلو تلویزیونتان خوشتان نمی‌آید می‌توانید به سادگی با یک مبل تک کلاسیک فضایی مناسب برای تماشای تلویزیون برای خودتان بسازید. همچنین برای اینکه مدت زمان زیادی وقت خود را جلوی تلویزیون می‌گذرانیم، باید نحوه نشستن بر روی مبلمان را نیز خوب بدانیم.

امیدوارم که ایده های مبل مخصوص جلو تلویزیون برای شما مفید باشد و کمکتان کند تا ایده آل ترین مبل را بخرید و از آن نهایت لذت را ببرید.

به این مطلب امتیاز بدهید: [ratings]

به این مطلب امتیاز دهید

برای امتیاز دادن روی ستاره کلیک کنید.

میانگین امتیازات 3.7 / 5. تعداد امتیازات 27

امتیاز نمی‌دهید؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

فهیمه معصومی
معصومی هستم علاقه مند به چیدمان و طراحی دکوراسیون داخلی، خوشحال میشم که بتونم تجربیات و آموخته های خودم تو این حوزه رو باهاتون به اشتراک بگذارم.