مدل جدید مبل تکی مخصوص خانه‌ های شیک؛ ۴۰ مدل که عاشقشان می‌شوید

مدل جدید مبل تکی

مبلمان تکی جزء آن دسته از مبلمانی هستند که همیشه طرفداران مخصوص خود را داشته و به نوعی هیچ وقت از مد نمی‌افتند. اگر به دنبال مدل‌های جدید مبلمان تک هستید، در ادامه با توکامگ و معرفی ۴۰ مدل جدید مبل تکی همراه باشید.

مبل تکی در دکوراسیون هر اتاقی نقش مهمی دارد. از مبل تکی می‌توان برای میزبانی در سالن پذیرایی و اتاق نشیمن استفاده کرد، یا می‌توان آن را در  گوشه‌ای از اتاق خواب قرار داد. می‌توان از چندین مبل تکی مناسب به عنوان صندلی‌های میز غذاخوری استفاده کرد و یا می‌توان از آن در اتاق مطالعه یا راهروی خانه استفاده کرد. مبل تکی، با هر مدلی که شما مد نظرتان باشد، کاربردهای بی‌شماری دارد و یکی از تکه‌های مهم و ضروری مبلمان هر خانه‌ای است. در این پست می‌خواهیم ۴۰ مدل جدید مبل تکی زیبا و مدرن را به شما معرفی کنیم. این مدل‌ها از محبوبیت زیادی برخوردار هستند و جزو جدیدترین مدل‌های مبل تکی در بازار محسوب می‌شوند.

معرفی ۴۰ مدل جدید مبل تکی که عاشقشان خواهید شد!

این مدل مبل بسیار راحت و شیک است. ترکیب روکش چرم و چوب یکی از بهترین انتخاب‌ها برای مبلمان است که با اکثر دکوراسیون‌ها هماهنگ می‌شود و برای اتاق نشیمن نیز بسیار مناسب است.

مدل جدید مبل تکی

این مدل مبل تکی برای اتاق خواب بسیار مناسب است و می‌توانید آن را به راحتی با اتاقتان ست کنید. از طرفی این نوع مبل تکی می‌توان به عنوان یک مبل مخصوص مطالعه نیز یاد کرد.

مدل جدید مبل تکی

یک مدل جدید مبل تکی دیگر که هم زیباست و هم می‌توان آن را در اتاق نشیمن و خواب مورد استفاده قرار داد و هم می‌توان از آن در اتاق مطالعه استفاده کرد. مبلی همه کاره که در آن کل اتاق‌های خانه می‌توانید استفاده کنید!

مدل جدید مبل تکی - مبل صدفی

این مدل خاص مبل تکی را می‌توان در راهرو یا اتاق نشیمن استفاده کرد. مبل تکی تخم مرغی با روکش چرم یا روکش پارچه‌ای، مدلی خاص و جالب است.

مدل جدید مبل تکی - مبل تخم مرغی

 

این مدل مبل چرمی بسیار راحت و شیک است پو می‌توانید آن را در اتاق خواب، یا نشیمن و یا اتاق مطالعه استفاده کنید. باز هم استفاده از روکش چرم، زیبایی مبلمان را دو چندان کرده است.

مدل جدید مبل تکی - مبل بارسلونای چرمی

این مبل تکی راحتی، بسیار شیک و زیباست. جنس روکش آن تقریبا با تمام دکوراسیون‌ها همخوانی دارد و می‌توان از آن در هر جایی از خانه استفاده کرد. در صورتی که این مبل تکی را برای خانه خود انتخاب کردید، پیشنهاد می‌کنیم مطلب کوسن برای مبل طوسی را نیز مطالعه کرده و برای مبل خود یک کوسن زیبا نیز تهیه کنید.

مدل جدید مبل تکی

این مدل مبل تکی راحتی نیز مانند مبل قبلی، کارایی زیادی دارد و می‌توان از آن در جاهای مختلف منزل استفاده کرد.

مدل جدید مبل تکی

این ست مبل تکی، در حین سادگی، شیک و مدرن است. پاف مبل تک نفره جلوی آن کارایی های زیادی دارد. می‌توانید پاهای خسته‌تان را روی آن بگذارید، یا از آن به عنوان میز استفاده کنید.

مدل جدید مبل تکی

این مدل جدید مبل تکی با پشتی بلند و شیکش، به فضای اطرافش شکوه و زیبایی خاصی بخشیده است و از آن می‌توان در یک اتاق نشیمن سفید رنگ استفاده کرد.

مدل جدید مبل تکی

این مدل مبل بسیار زیبا و صمیمی است. می‌توانید از آن در اتاق نشیمن استفاده کنید تا احساس فضا را خودمانی‌تر کنید و از طرفی نیز از مزایای استفاده از مخمل در دکوراسیون خانه نیز بهره ببرید.

مدل جدید مبل تکی

این مدل مبل تکی، دارای پشتی بلند و پایه‌های کوتاه کار شده است، ولی به خاطر رنگ شاد و نداشتن دسته، خیلی مجلسی و رسمی نیست. به همین دلیل می‌توانید از آن در اتاق‌های مختلف استفاده کنید. رنگ صورتی این مبل تکی بسیار چشم‌نواز است.

مدل جدید مبل تکی

این مدل مبل تکی راحتی، مناسب برای همه اتاق‌های خانه بوده و با ارتفاع کم خود، برای بزرگتر نشان دادن خانه های کوچک نیز بسیار مناسب می‌باشد.

مدل جدید مبل تکی

این مدل مبل تکی راحتی پارچه‌ای نیز، با روکش مخملی و پشتی کوتاه، برای اتاق کار و دیدارهای رسمی مناسب است.

مدل جدید مبل تکی

این مبل هم با روکش مخملی، همانند مبل بالایی، مناسب دیدارهای رسمی و غیر خودمانی است و می‌تواند کاربرد زیادی در چیدمان دفتر اداری مدیریت نیز داشته باشد.

مدل جدید مبل تکی

این مدل مبل فرانسوی، حال و هوایی کلاسیک و سنتی به خانه شما می‌دهد و اگر جزء علاقمندان به سبک‌های سنتی و کلاسیک هستید، می‌توانید از این نوع مبل در اتاق خود بهره ببرید.

مدل جدید مبل تکی

این مبل تکی که ظاهری هنری دارد، کمی حال و هوای هندسی و هنری به خانه شما می‌دهد. این مبل بر خلاف شکل ظاهری آن که شاید نامناسب به نظر برسد، بسیار راحت و شیک است.

مدل جدید مبل تکی

این مبل تکی راحت و زیبا، مناسب هر اتاقی است. می‌توانید روی آن لم بدهید و کتاب بخوانید، یا در اتاق کارتان، وقتی از کار خسته شدید، روی آن بنشینید و چای بنوشید. شکل ظاهری این مبل تکی ما را یاد صندلی گهواره ای یا همان صندلی های راک می‌اندازد.

مدل جدید مبل تکی

این مدل جدید مبل تکی یکی از زیباترین مدل‌های بازار است. این مدل جدید است و با روکش کلاژی که دارد، تقریبا با هر دکوراسیونی و در هر اتاقی هماهنگی و زیبایی بوجود می آورد.

مدل جدید مبل تکی

این هم یک مدل مبل تکی کم جا و جمع و جور، که در حین راحتی، شیک و زیباست. روکش رنگارنگ آن با هر نوع دکوراسیونی هماهنگی خواهد داشت.

مدل جدید مبل تکی

این مبل تکی با روکش سیاه و سفید پوست گاو، برای خانه‌های ییلاقی و کسانی که به شکار علاقمندند مناسب است و می‌توانید با استفاده از آن یک دکوراسیون کاملا خاص داشته باشید.

مدل جدید مبل تکی

این مدل مبل تکی، بسیار راحت و مدرن بوده و ساختار یک تکه و مستحکم آن احساس امنیت را القا می‌کند. آباژور ایستاده کنار مبلی در این دکوراسیون نیز یکی از مدل‌های جدید و به روز است.

مدل جدید مبل تکی

این مدل جدید مبل تکی حصیری، بسیار سبک و راحت است. می‌توانید این مدل مبل را در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف تهیه کنید.

مدل جدید مبل تکی

پایه چرخان، تکی و طلایی این مبل راحتی، کارایی این مبل را چند برابر کرده است و می‌توانید از آن حتی در پشت میز کارتان هم ستفاده کنید.

مدل جدید مبل تکی

این مبل راحتی و تکی، با شیب رو به عقب خود، احساس راحتی و آسودگی را القا میکند.

مدل جدید مبل تکی 1

این مدل رسمی و شیک مبل تکی، با پایه‌های استیل و مستحکم خود، برای اتاق کار و دیدارهای رسمی مناسب است.

مدل جدید مبل تکی

با شکوه، زیبا و شیک. این مدل جدید مبل تکی طرفداران زیادی دارد و تقریبا در هر اتاقی می‌توانید از آن استفاده کنید.

مدل جدید مبل تکی

این هم یک مدل دیگر از مبل‌هایی با روکش چرمی.

مدل جدید مبل تکی

اگر به دنبال وکوراسیون مینیمابیستی و مدرن هستید، می‌توانید از این مدل جدید مبل تکی عجیب و غریب هم استفاده کنید!

مدل جدید مبل تکی

نظرتان راجع به این مبل‌ها چیست؟ بسیار مدرن و عجیب هستند.

مدل جدید مبل تکی

یک مدل مبل بسیار سبک و شیک. این مبل هم راحت و هم زیباست.

مدل جدید مبل تکی

این مبل تکی شبیه به یک صدف است و شما را در بر خواهد گرفت. این مبل بسیار راحت و زیباست و سک فضای دنج را در گوشه اتاق شما بوجود خواهد آورد.

مدل جدید مبل تکی

این هم یک مدل مبل تکی سبک و راحت با بدنه چوبی و روکش مخمل.

مدل جدید مبل تکی

این مدل کاناپه راحتی تکی نیز برای اتاق کار و البته محیط اداری بسیار مناسب و شیک است.

مدل جدید مبل تکی

یک مدل مبل تکی بدون دسته، که برای قرار گیری در سالن پذیرایی مناسب است و مهمانتان می‌تواند به راحتی روی آن بنشیند.

مدل جدید مبل تکی

این مدل مبل کلاسیک تکی، بسیار زیبا و با شکوه است.  می‌توانید آن را در اتاق نشیمن و پذیرایی با دیگر اجزای مبلمان ست کنید.

مدل جدید مبل تکی

این مدل مبل، مانند یک آشیانه شما را در بر می‌گیرد. بسیار راحت و زیباست، و پایه استیل آن مقاومت زیادی دارد.

مدل جدید مبل تکی

یک مدل جدید مبل تکی با روکشی از جنس پوست ماموت! نظرتان چیست؟

مدل جدید مبل تکی

یک مبل تکی چوبی شیک و بسیار راحت. می‌توانید از آن در اتاق نشیمن خانه‌تان استفاده کنید.

جدل جدید مبل تکی

این مدل مبل تکی، با پابه فلزی و یکدست، بسیار شیک و رسمی است و می‌توان از آن در اتاق کار برای مهمان‌ها و دیدارهای رسمی استفاده کرد.

مدل جدید مبل تکی

این مبل تکی نیز بسیار خودمانی و زیباست. در خانه‌هایی با دکوراسیون ییلاقی می‌توانید از این مبل تکی برای مبلمان اتاق نشیمن استفاده کنید.

مدل جدید مبل تکی

در این مطلب سعی کردیم نمونه‌های مختلفی از انواع مدل‌های مبلمان تکی را خدمت شما معرفی کنیم. شاید برخی از این مبل‌ها کمی عجیب به نظر برسند، اما باید بگوییم همه این مبل‌ها در فروشگاه‌های معتبر در سراسر دنیا به فروش می‌رسند و هر کدام از آن‌ها نیز مشتریان خاص خود را دارند. شما کدام یک از این مبل‌ها را برای خانه‌های خود ترجیح می‌دهید؟

برگرفته از:elledecor.com ، homedit.com ، trendir.com و  home-designing.com

به این مطلب امتیاز بدهید: [ratings]

به این مطلب امتیاز دهید

برای امتیاز دادن روی ستاره کلیک کنید.

میانگین امتیازات 4.1 / 5. تعداد امتیازات 11

امتیاز نمی‌دهید؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

نرگس
نرگس هستم، متولد 1369، کارشناسی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی و علاقمند به نوشتن! از اینکه وقت می‌ذارید و مطالب رو می‌خونید، نهایت سپاس رو ازتون دارم.