مدل جدید مبل شزلون سلطنتی و کلاسیک در سال 97 را بشناسید

مدل جدید مبل شزلون سلطنتی و کلاسیک در سال 97 را بشناسید

مبل شزلون گونه‌ای خاص و منحصر به فرد از مبلمان است که در آن‌ها پشتی مبل به گونه قرینه و معمولی که در اکثر مبل‌ها شاهدش هستیم طراحی نشده و پشتی آن به گونه‌ای کاملا خاص و البته زیبا می‌باشد. در این مطلب از مجله مبل و دکوراسیون توکامگ به معرفی تعدادی مدل جدید مبل شزلون در سال جدید پرداخته‌ایم. با ما همراه باشید.

معرف چند مدل جدید مبل شزلون ۹۷

همان طور که در مطلب مبل شزلون چیست نیز اشاره کردیم، با استفاده از مبل‌های شزلون می‌توانید یک دکوراسیون متفاوت را برای سرویس پذیرایی خود داشته باشید. احتمالا با سرویس‌های مبل کلاسیک و مبلمان سلطنتی آشنا بوده و می‌دانید که طرح‌های این مبل‌ها تقریبا شبیه به هم بوده و معمولا یک سبک را دنبال می‌کنند. اما متفاوت بودن کاناپه‌های دو نفره و سه نفر سرویس‌های مبلمان سبب می‌شود دکوراسیون شما نیز متفاوت‌تر از گذشته جلوه کند. مبل‌های شزلون از نظر ترکیب رنگ‌ها، پارچه‌های استفاده‌ شده، طراحی روی دسته، پایه و تاج بسیار متفاوت است. منحصر به‌ فرد بودن این مبلمان به دلیل الیاف و پارچه‌های مرغوبی است که در پرسه تولید مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین استفاده از یک منبت‌کاری ظریف و چشم‌نواز سبب تفاوت این سرویس مبلمان با سایر سرویس‌ها شده است. از سوی دیگر شما شاهد یک کاناپه با شکل روتین همیشگی در این سرویس نخواهید بود. در ادامه می‌توانید دو مدل معروف و زیبای مبلمان شزلون با سبک سلطنتی یا همان استیل، البته با پارچه‌هایی با رنگ و طرح‌های متفاوت را مشاهده کنید.

مبل شزلون سفید رنگ سوگل

همه ما بدون تردید با مبل‌های سلطنتی و یا کلاسیک تا حدی آشنایی داریم. طراحی ساده و مشابه آن‌ها شاید دلیل به وجود آوردن حس تنوع در وجود شما باشد. برای این منظور مبل‌های جدیدی بانام شزلون به بازار عرضه‌ شده‌اند که تفاوت را برای شما حاصل می‌کنند. رنگ بسیار زیبایی که برای ساخت این مدل مبل شزلون جدید استفاده‌ شده، به شما این امکان ر ا می‌دهد که از یک دکوراسیون طلایی سفید برای زیباتر شدن خانه خود بهره بگیرد. پایه‌ها و دسته‌های این مبل شزلون به شکل ظریف و دقیقی طراحی و منبت‌کاری شده و از سوی دیگر تاج بی‌نظیری که درروی پشتی مبل تعبیه‌ شده سبب خاص شدن آن می‌شود. تفاوت رنگ‌بندی پارچه به شکلی که در سمتی از مبل از پارچه گل‌دار و در سمت دیگر از پارچه ساده استفاده‌شده است خود نیز دلیل این زیبایی چشم‌نواز به شمار می‌رود.

مدل جدید مبل شزلون سلطنتی و کلاسیک در سال 97 را بشناسید | توکامگ | مبل شزلون سفید با تاج متفاوت

مبل شزلون مدل سوگل طرحدار

رنگ این سبک از مبلمان شزلون سبب کلاسیک‌تر شدن محیط منزل شما می‌شود. برای اینکه یک فضای کاملاً رسمی و شکیل داشته باشید پیشنهاد ما به شما استفاده از این سبک مبلمان است. برای این منظور پایه، دسته و تاج نیز به رنگی متفاوت‌تر رنگ‌آمیزی شده است؛ رنگ خاصی که سبب ایجاد یک تناژ رنگی بی‌بدیل می‌شود. شما به راحتی با پرده‌هایی با تناژ رنگی مسی می‌توانید این رنگ پردازی منحصر به‌ فرد را در محیط دنبال کنید. همچنین می‌توانید از یک فرش آجری رنگ برای بهتر دیده شدن این کاناپه شیک بهره ببرید. شکی در این نیست که نوع طراحی این کاناپه خود یکی دیگر از مزیت‌های بارز سرویس مبل شزلون به شمار می‌رود. استفاده از لوسترهای بلوری به رنگ آجری خود نیز گزینه مناسبی برای چیدمان داخلی منزل شما به شمار می‌رود. بدون تردید شما با ذوق و سلیقه خود به‌ راحتی می‌توانید با استفاده از مدل های جدید مبل شزلون به یک دکوراسیون تاپ دست پیدا کنید.

مدل جدید مبل شزلون سلطنتی و کلاسیک در سال 97 را بشناسید | توکامگ‌| مبل شزلون به رنگ خاکستری مسی

مبل شزلون آبی طرح دار سوگل

بدون شک رنگ آبی روشن یا همان آبی درباری یکی از رنگ‌های محبوب در بین ایرانیان، و به خصوص علاقمندان به سبک‌های دکوراسیون ایرانی سنتی است. مبل‌های خاص و شیک شزلون با احترام به سلیقه شما در تناژ رنگی متفاوتی از جمله آبی روشن تولید است. از همین رو شما به‌ راحتی با استفاده از این مبلمان می‌توانید یک دکوراسیون خاص در منزل خود پیاده کنید. برای این منظور می‌توانید از آباژورهای ایستاده کنار مبلی طلایی و لوسترهای بلوری نیز استفاده کنید. توصیه ما به شما استفاده از کاغذدیواری‌های با تناژ رنگی تیره است. این امر سبب می‌شود مبل شما به‌خوبی در محیط خود را به نمایش بگذارد. حال‌ آنکه این مهم به لطف منبت‌کاری بی‌نظیر در این سرویس مبلمان به انجام رسیده است. ترکیب رگ مسی، طلایی و آبی روشن نیز یک تناژ رنگی شیک و بی‌نظیر را پدیدار کرده است.

مدل جدید مبل شزلون سلطنتی و کلاسیک در سال 97 را بشناسید | توکامگ | مبل شزلون بارنگ آبی درباری

مدل مبل شزلون نازگل

همان‌ طور که در عکس این مدل مبل شزلون مشاهده می‌کنید، این کاناپه در مقایسه با سایر کاناپه‌های دیگر مبل‌ها متفاوت‌تر است و دلیل این تفاوت نیز سادگی و طراحی بسیار چشم‌نواز آن است. دست‌های مبل قدری بالاتر از مدل‌های قبلی طراحی و ساخته‌شده است. از همین رو به‌ راحتی می‌توان گفت این سبک مبلمان بسیار گزینه ایده‌آل برای افرادی است که قصد یک چیدمان ساده و لوکس را دارند. شما با توجه به هارمونی رنگی که در تصویر مشاهده می‌کنید، می‌توانید از پرده قهوه‌ای نیز استفاده کنید. فرش با تناژ قهوه‌ای و آجری نیز برای این دکوراسیون گزینه مطلوبی به شمار می‌رود. به شما توصیه می‌کنیم برای جلوه‌گری بیشتر سرویس مبل خود در منزل از لوسترهای بلوری شیک بهره بگیرید. نورپردازی لوسترهای بلوری سبب می‌شود منبت‌کاری‌های بی‌بدیل سرویس مبل شزلون به‌ خوبی به نمایش گذاشته شود. به‌ کارگیری متریال مرغوب در زمان تهیه و آماده‌سازی سرویس مبل شزلون خود سبب افزایش قیمت آن‌ها در مقایسه با سایر مدل‌ها شده است.

مدل جدید مبل شزلون سلطنتی و کلاسیک در سال 97 را بشناسید | توکامگ | مبل قهوه‌ای شزلون با منبت‌کاری مسی

مدل جدید مبل شزلون و تفاوت بی‌نظیر

برای این‌ که بتوانیم همیشه با دیگران در زمان چیدمان متفاوت باشیم باید از لوازم لوکس و متفاوت بهره ببریم. برای این منظور به شما توصیه می‌کنیم از مبل‌های شزلون برای دیزاین داخلی منزل خود بهره ببرید. استفاده از چوب‌های بسیار مرغوب در پروسه تولید به‌ منظور یک منبت‌کاری ویژه سبب شده است این اثر به یک کار بی‌بدیل تبدیل شود. شما به‌ راحتی با هر هارمونی رنگی که در منزل داشته باشید می‌توانید از این سرویس مبل برای دکوراسیون منزل خود استفاده کنید. طراحی خاص این کاناپه‌های زیبا به همراه رنگ‌بندی بسیار خاص و زیبایی که در زمان تولید رویه مبل از آن استفاده‌ شده، دست شما را برای ادامه دادن به دکوراسیون با آن تناژ رنگی بسیار باز گذاشته است. نظر شما در مورد این مدل های جدید مبلمان شزلون چیست؟ کدام مبل و رنگ و پارچه را بیشتر می‌پسندید؟

به این مطلب امتیاز بدهید: [ratings]

به این مطلب امتیاز دهید

برای امتیاز دادن روی ستاره کلیک کنید.

میانگین امتیازات 3.5 / 5. تعداد امتیازات 12

امتیاز نمی‌دهید؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

راحله عجم اکرامی
سلام راحله عجم اکرامی هستم طراح دکوراسیون داخلی، مدت 18ساله کار نویسندگی انجام میدم و حدود یک ساله با کار محتوا نویسی آشنا شدم .