مدل مبل کلاسیک جدید 99| خرید و قیمت مدل جدید مبلمان کلاسیک

مبل سفید با ترکیب طلایی

مدل مبل کلاسیک جدید ۹۹ کدام مدل‌ها هستند؟ در این پست از توکامگ به معرفی تعدادی از جدیدترین مدل‌های مبلمان کلاسیک پرداخته‌ایم که متناسب با سلیقه‌های خاص و خانه‌های شیک هستند. با ما همراه باشید.

چند نمونه مدل مبل کلاسیک جدید 99

همان طور که در قبلا هم در توکامگ مطالعه کرده‌اید، مبل‌ها عموماً در کشور ما به سه دسته راحتی، استیل و نیمه استیل یا همان کلاسیک تقسیم می‌شود. همان طور که در مطلب مبل کلاسیک چیست و در معرفی ویژگی‌های این نوع مبلمان نیز گفتیم، در این میان با توجه به این که مبل‌ کلاسیک به نوعی تلفیقی از مبلمان راحتی و مبل استیل محسوب می‌شود، طرفدارن زیادی در بین ایرانیان پیدا کرده‌ است. چرا که به راحتی با دکوراسیون ایرانی ست می‌شود.

در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم شما را با جدیدترین سرویس و مدل مبل کلاسیک جدید ۹۹ آشنا کنیم. برای این منظور ۵ مدل از جدیدترین مدل‌های مبلمان کلاسیک را برای چیدمانی متفاوت‌تر از گذشته به شما ارائه می‌دهیم. مبل‌های کلاسیک با توجه به تولید متفاوتی که در مقایسه با مبل‌های راحتی دارند، بهترین گزینه انتخابی برای چیدمان‌های لوکس و شیک به شمار می‌روند. در صورتی که قصد خرید مبل کلاسیک را دارید، پیشنهاد می‌کنیم که حتما این مدل‌های مبل کلاسیک را مشاهده کنید.

مدل مبل کلاسیک کلاریسا

استفاده از رنگ‌های آبی نفتی و سرمه‌ای در دیزاین داخلی به اشرافی‌تر شدن محیط بسیار کمک می‌کند. از سوی دیگر معمولا لوازم لوکس بارنگ بندی طلایی و مسی به فروش می‌رسند. چیزی که در این سرویس مبل کلاسیک مشاهده می‌شود، یک ترکیب رنگ بی‌بدیل است. برای این منظور پارچه‌های اعلا با تناژ رنگی آبی تیره و سایر قسمت‌های جانبی با استفاده از رنگ طلایی مایل به مسی دیزاین شده است. شما به راحتی می‌توانید با یک لوستر بلوری طلایی و چند آباژور دیواری به یک دیزاین متفاوت دست پیدا کنید. این مبل جدید کلاسیک را می‌توان یکی از زیباترین مدل‌های مبل دسته منبت نیز دانست.

مدل مبل کلاسیک جدید ۹۷ | سرویس مبل آبی کلاسیک با تناژ طلایی
نمونه مدل مبل کلاسیک جدید ۹۸

برای اطلاع از مشخصات، قیمت و یا خرید مبل کلاسیک جدید مدل کلاریسا با رنگ بندی های مختلف، می‌توانید به صفحه مخصوص این مبل در فروشگاه اینترنتی توکامارت مراجعه کنید:

قیمت، مشخصات و خرید مبل کلاسیک مدل کلاریسا

سرویس مبل کلاسیک ویتوریا

رنگ سرویس مبل کلاسیکی که در تصویر مشاهده می‌کنید به راحتی قابل‌تشخیص نیست و شاید نتوان به آن رنگ مشخصی را را منتسب کرد. و این یک مزیت به شمار می‌رود! شما به راحتی با این سرویس مبل کلاسیک جدید می‌توانید یک دکوراسیون سفید، صدفی، صورتی، و یا ترکیبی از همه این رنگ‌ها را داشته باشید. برای این منظور دست شما برای انتخاب رنگ فرش نیز به‌خوبی باز است و هیچ محدودیتی برای انتخاب رنگ فرش برای شما وجود ندارد. با استفاده از آباژورهای ایستاده کنار مبلی طلایی، ساعت‌های لوکس و لوسترهای بلوری می‌توانید یک پذیرایی ایده ال داشته باشید. مبل کلاسیک ویتویا یکی از مدل های خاص مبل کلاسیک است که به سبک مبلمان ایتالیایی شباهت بسیاری دارد و مطمئنا مانند نگینی در خانه شما خواهد درخشید.

سرویس مبل سفید صورتی با ترکیب رنگ مسی

برای مشاهده جزئیات بیشتر این مدل مبل جدید کلاسیک نیز می‌توانید به صفحه مخصوص این مبل در فروشگاه اینترنتی توکامارت مراجعه کرده و قیمت مبل نیمه استیل یا همان کلاسیک ویتوریا را مشاهده کنید. قیمتی که می‌توان آن را « مبل به قیمت تولیدی » دانست:

مشخصات، قیمت و خرید مبل کلاسیک ویتوریا

مبل کلاسیک مدل پرادا

همان طور که مشاهده می‌کنید ابهت و شکوه در مبل زیر به نمایش گذاشته شده است. دلیل این امر استفاده از رنگ‌های پرقدرت و اصیلی است که در عکس مدل مبل جدید کلاسیک زیر مشاهده می‌کنید. استفاده از ترکیب دو رنگ نقره‌ای و آبی سرمه‌ای با هم سبب شده است یک دکوراسیون بی‌نظیر در محیط منزل شما چشم‌نوازی کند. استفاده از هر تناژ رنگی در این چیدمان آزاد است. ترجیحاً بهتر است از رنگ‌هایی با پس‌زمینه روشن استفاده شود تا اثربخشی مبل‌ها در دکوراسیون به خوبی مشهود شود. شما به راحتی با استفاده از فرش‌های سبز آبی یا آبی تیره می‌توانید به ادامه دادن بازی رنگ‌ها در محیط بپردازید. پرادا یکی از  مدل های مبل کلاسیک جدید ۹۹ در بازار ایران است که طرفداران بسیاری نیز دارد.

مبل کلاسیک سرمه‌ای روشن با ترکیب نقره

برای مشاهده جزئیات بیشتر و قیمت مبل کلاسیک پرادا به صفحه مخصوص این مبل کلاسیک شیک و زیبا در فروشگاه اینترنتی توکامارت سر بزنید:

مشخصات، قیمت و خرید مبل پرادا

مبل کلاسیک پرادا سفید با ترکیب طلایی

مبل سفید برای هر دکوراسیونی یک گزینه مطلوب به شمار می‌رود. شما به‌راحتی با استفاده از این مبل کلاسیک شیک که با پایه و دسته طلایی دیزاین شده است، می‌توانید یک دکوراسیون متفاوت را در منزل خود تجربه کنید. همچنین ظریف‌کاری‌های منبت‌کاری شده روی تاج سبب شده است این اثر در نوع خود یک کار بی‌نظیر جلوه کند. برای رسیدن به یک چیدمان شیک و لوکس به شما استفاده از لوسترهای و آباژورهای طلایی را پیشنهاد می‌کنیم. می‌توانید از میزهای منبت‌کاری شده برای استفاده به‌عنوان میز عسلی و یا میز پذیرایی نیز بهره بگیرد. فرش در این ترکیب رنگ به راحتی با محیط ست می‌شود. فرش‌های با تناژ رنگی قهوه‌ای، کرمی، صورتی، سفید و صدفی انتخاب‌های مناسبی برای شما محسوب می‌شوند. این عکس مبل کلاسیک پرادای سفید رنگ، نمونه‌ای از رنگ‌های مختلف و شیک بهترین مبلمان منزل است که مشاهده می‌کنید.

مبل سفید با ترکیب طلایی

مشخصات، قیمت و خرید مبل پرادا

مبل کلاسیک مونالیزا

همیشه ترکیب این طیف رنگی همراه با طلایی یکی از پیشنهادهای متخصصان صنعت مد برای لوکس‌تر شدن فضا به شمار می‌رود. برای این منظور شما می‌توانید از یک مبل کلاسیک شیک که با همین تناژ رنگی آماده شده است استفاده کنید. استفاده از کوسن‌های طلایی و یا شال مبل‌های پشمی در این دکوراسیون به لوکس‌تر شدن فضا کمک به سزایی می‌کند. همچنین به شما استفاده از کاغذدیواری با تناژ رنگی طلایی صدفی را نیز پیشنهاد می‌کنیم. نورپردازی در این محیط سبب می‌شود منبت‌کاری مبل بی‌بدیل این اثر در چشم شما دل‌نوازی کند.

مبل شیک کلاسیک مونالیزا مطمئنا برای افرادی که به دنبال یک مبل کلاسیک راحتی هستند می‌تواند گزینه مناسبی باشد. چرا که این مدل شیک، علاوه بر این که با منبت کاری های زیبای خود مدلی کلاسیک به حساب می‌آید، با دسته‌های پهن‌تر و نشیمن بزرگ‌تر خود، راحتی بیشتری نیز به فرد القا می‌کند.

مبل مشکی طلایی

برای مشاهده عکس مبل کلاسیک شیک و زیبای مونالیزا همراه با جزئیات بیشتر و قیمت این مدل مبل جدید می‌تواند به صفحه مخصوص مونالیزا در فروشگاه مبل اینرنتی توکامارت مراجعه کنید:

مشخصات، قیمت و خرید مبل مونالیزا

مبل کلاسیک بیانکا

مبل کلاسیک زیر یکی از ایده‌آل‌ترین انتخاب‌ها برای دکوراسیون پذیرایی‌های شیک ایرانی به شمار می‌رود. شما به راحتی با استفاده از این تناژ رنگی می‌توانید یک دکوراسیون لوکس را در فضا ایجاد کنید. منبت‌کاری بسیار ساده این کار سبب شده است در گذر زمان کار قدیمی جلوه نکند. همچنین رنگی که در حین تولید این مبل کلاسیک استفاده‌شده است دست شما را برای ادامه روند دکوراسیون به خوبی باز نگه‌داشته است. به شکلی که شما می‌توانید از کاغذ دیواری‌های گل‌دار همانند تصویر بدون هیچ ترس و واهمه‌ای استفاده کنید و جشن رنگ‌ها را در فضا مشاهده کنید.

مبل مدل کلاسیک بیانکا، با ظرافت و زیبایی خاص خود، ما را یاد مدل مبل کلاسیک سبک ترکیه ای می‌اندازد. مدلی که در آن رنگ سفید پارچه با رنگ طلایی اسکلت مبل به خوبی ترکیب شده و همین امر بر زیبایی، شکوه و شیک و خاص بودن این مبل می‌افزاید.

مدل مبل کلاسیک جدید ۹۷ | مبل سفید ساده با ترکیب مسی

برای دیدن عکس های بیشتر از این مبل کلاسییک و شیک همراه با قیمت و جزئیات بیشتر (تعداد کاناپه، صندلی و مبل و تک نفره و جلو مبلی و عسلی و…) می‌توانید به صفحه مخصوص مبل بیانکا مراجعه کنید:

مشخصات، قیمت و خرید مبل کلاسیک بیانکا

مبل کلاسیک کاترینا

مبل کلاسیک کاترینا از شیک ترین و خاص ترین مبل های موجود در سایت توکامارت است که چشم هر عاشق مبلی را خود جذب می‌کند. این مدل مبل کلاسیک جدید ۹۹ با ویژگی های ظاهری زیبا یکی از پرطزفدارترین مبل های حال حاضر است. روی دسته ها و تاج این مبل منبت کاری های ظریف و زیبایی کار شده است که ارزش این مبلمان را بالا می‌برد. این مبلمان از لحاظ ظاهری کمی شبیه به مبلمان استیل است. بنابراین اگر شما دوست دارید که مبل استیل تهیه کنید اما فضا و بودجه آن را ندارید مبل کاترینا انتخاب بسیار مناسبی است. کلاف این مبل از جنس چوب راش گرجستان است که یکی از بهترین کلاف ها در ساخت مبل است. همچنین این مبل دارای دو عدد کوسن است. شما می‌توانید هم اکنون مبل کاترینا را در رنگ دلخواه خود سفارش دهید.

مبل کلاسیک کاترینا

جدیدترین مبل‌های کلاسیک در سال ۹۹ کدم‌اند؟

همان‌طور که در مطلب مقایسه مبل مدرن و کلاسیک نیز اشاره کردیم، مبل‌های کلاسیک برای پذیرایی و مکان‌های که جلوه رسمی‌تری دارند مورد استفاده قرار می‌گیرند. به همین منظور شما می‌توانید با استفاده از مدل جدید مبل کلاسیک یک دکوراسیون سلطنتی نیز در محیط داشته باشید. البته مبل‌های کلاسیک به دلیل اینکه در زمان تولید زمان و هزینه بیشتری را متحمل می‌شوند، به نسبت سایر مبل‌های دیگر گران‌تر هستند. البته با توجه به شرایط اقتصادی و بالا بودن نسبی قیمت مبلمان کلاسیک، بسیاری از فروشگاه‌های مبلمان امکان خرید قسطی مبل را نیز فراهم کرده‌اند که می‌توان با چند چک چند ماهه این نوع مبلمان و یا مبل‌های استیل را نیز به راحتی و بدون نیاز به پرداخت یکجای هزینه خریداری کرد. اما از سو دیگر در این گونه مبل‌ها برخلاف سرویس مبلمان راحتی از چوب بیشتری بهره گرفته شده است. همچنین جنس الیاف و پارچه‌های که در ساخت مبل‌های کلاسیک استفاده می‌شود بسیار متفاوت‌تر از سرویس‌های راحتی است. به همین منظور شما با خرید مبل کلاسیک، تا سالیان سال از تعویض و خرید مجدد سرویس مبل برای اتاق پذیرایی خود معاف هستید.

نظر شما در مورد این مدل های مبل کلاسیک جدید ۹۹ چیست؟ کدام مدل را از این مدل های زیبای مبلمان کلاسیک شیک برای خانه خود می‌پسندید؟ یا اینکه برای خانه خود این مبل‌های کلاسیک را ترجیح می‌دهید یا اینکه مبل‌های راحتی و استیل را؟

برای دریافت مشاوره رایگان در مورد خرید انواع مبلمان کلاسیک، می‌توانید با کارشناسان توکامارت در تماس باشید:

مشاوره رایگان خرید انواع مبل: 021-22270931

به این مطلب امتیاز بدهید: [ratings]

راحله عجم اکرامی
سلام راحله عجم اکرامی هستم طراح دکوراسیون داخلی، مدت 18ساله کار نویسندگی انجام میدم و حدود یک ساله با کار محتوا نویسی آشنا شدم .