مبل چه رنگی بخریم ؟ رنگ های خاص مبلمان برای خانه

مبل چه رنگی بخریم ؟ رنگ های خاص مبلمان برای خانه

مبل چه رنگی بخریم ؟ سوالی که شاید سوال بسیاری از افرادی باشد که به دنبال خرید مبلمان هستند. اگر شما هم جزء این افراد هستید، پیشنهاد می‌کنیم این مطلب مجله مبل و دکوراسیون توکامگ را از دست ندهید.

مبل چه رنگی بخریم؟ مبل‌های رنگارنگ متعددی در بازار وجود دارد که هر کسی با توجه به سلیقه و نیاز خود یک ست مبل برای منزل خود تهیه می‌کند. مبل‌های روشن معمولا برای طرفداران خانه‌های مدرن انتخاب مناسبی به شمار می‌رود و مبل‌های با رنگ تیره نیز گزینه مطلوبی برای کسانی هستند که به خانه‌های لوکس علاقه‌مند هستند. در این مطلب سعی کرده‌ایم با معرفی چند مدل و رنگ متفاوت از مبلمان، به شما در انتخاب مبلی با رنگ متفاوت کمک کنیم.

مبل با تناژ رنگی کرم

برای اینکه یک دکوراسیون مطلوب و دوستانه را در فضای خانه خود تجربه کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از مبل‌های با تناژ کرمی و قهوه‌ای روشن استفاده کنید. چیزی که در تصویر شاهد آن هستید یک نشیمن دل‌باز و چشم‌نواز است. این دکوراسیون با تناژ رنگی قهوه‌ای روشن ایده پردازی شده است. برای این منظور از کاناپه‌ای با پایه‌های کوتاه شبیه به تخت استفاده‌ شده است. تمام مبل به رنگ کرم روشن است و تنها از یک کوسن به رنگ نارنجی برای رنگ پردازی استفاده‌ شده است. قاب‌هایی که برای تزئین مورد استفاده قرار گرفته‌اند، همان‌ طور که مشاهده می‌کنید هارمونی رنگی مشابه با سرویس مبل و فرش‌های که در فضا استفاده‌ شده است دارند. گلدان، میز و لوستر موجود در فضا نیز با همین ترکیب رنگ مورد استفاده قرار گرفته اند و در کل هارمونی رنگ همه وسایل در این دکوراسیون شیک در نظر گرفته شده است.

مبل کرمی بخریم دکوراسیون گرم داشته باشید

خانه شیک و اصیل با مبل بنفش

برای اینکه شبیه به ژورنال‌های متخصصان مد خانه‌ای لوکس البته به سبک سنتی داشته باشید، باید از فرش‌های لاکی نهایت استفاده را ببرید. کار دشواری نیست اگر از مبل‌های رنگی در این زمینه استفاده کنید؛ زیرا هارمونی رنگ آن به‌ خوبی با هر تناژ رنگی که باشد با فرش لاکی حفظ می‌شود. اشاره به رنگ به دلیل انتخاب آن به عنوان رنگ سال ۹۷ بوده و استفاده از فرش‌های سنتی لاکی نیز امری است که آن را در خانه‌های ایرانی شیک و زیبا به وفور مشاهده می‌کنیم.

خانه شیک و اصیل با مبل بنفش

مبل طوسی، مبلی ایده‌آل برای اکثر خانه‌ها

برای اینکه در اتاق نشیمن یا پذیرایی و برای مثال در زمان مطالعه یک محیط آرام را تجربه کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از رنگ‌های خنثی استفاده کنید. شاید در رابطه با رنگ خنثی این سوال پیش آید که در بین رنگ‌های خنثی چه رنگ مبلی بخریم؟ برای اینکه ترکیب رنگ‌ها حالتی رنگین‌ کمانی در فضا ایجاد نکنند، به شما پیشنهاد می‌کنیم از یک سرویس مبل راحتی به رنگ طوسی استفاده کنید. در کنار این دکوراسیون استفاده از یک فرش ساده، میز پذیرایی و یک کتابخانه شیک نیز همانند تصویر می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. می‌توانید به راحتی از وسایل تزئینی برای شیک‌تر شدن فضا بهره ببرید، اما پیشنهاد ما به شما استفاده از این وسایل در پشت مبل راحتی است تا فضای اتاق زیاد گرفته نشود. در صورتی که تصمیم به انتخاب این رنگ مبلمان گرفته‌اید، پیشنهاد می‌کنیم مطلب کوسن مناسب مبل طوسی رنگ را نیز مطالعه نمایید.

اتاق کار و مبل طوسی

مبل‌های تیره رنگ

شاید در زمان خرید مبل تیره کمی مکث کنید، ولی باید به شما بگویم استفاده از هر رنگی اگر با کمی سلیقه همراه باشد، هیچ محدودیتی ندارد. برای مثال رنگ سرمه‌ای همانند تصویر زیر. برای اینکه همانند تصویر از یک مبل سرمه‌ای تیره بهره ببرید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از رنگ فرشی کاملاً متضاد با این سرویس مبل استفاده شود. استفاده از فرش تیره و به قولی ست با این سرویس مبل، سبب می‌شود مبل اصلاً به چشم نیاید. از طرفی نیز اگر می‌خواهید یک دکوراسیون رنگی را تجربه کنید، استفاده از کوسن‌های سنتی رنگی پیشنهاد دیگر ماست. می‌توانید از پرده‌های رنگی و لوازم دکوری رنگارنگ برای به رخ کشیدن بیشتر این سرویس مبل نیز استفاده کنید.

مبل چه رنگی بخریم می توانیم مبل تیره بخریم؟

کاناپه‌ای با رنگ روشن

کاناپه‌ها نیز امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده‌اند و استفاده زیادی از آن‌ها در خانه‌ها و به خصوص خانه‌های آپارتمانی کوچک می‌شود. می‌توانید این انتخاب کاناپه خود را با رنگ روشن به انجام برسانید. همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید یک کاناپه آبی فیروزهای همراه با یک شال مبل سبز آبی یک تصویر زیبا را به ارمغان آورده است. استفاده از گل و گیاهان طبیعی در دکوراسیون خانه نیز موردی بوده که همیشه به آن توصیه کرده‌ایم. از این چیدمان می‌توانید برای اتاق کار، اتاق نشیمن و هر جایی که تصمیم دارید یک محیط دنج در آن داشته باشید، استفاده کنید.

دیزیان اتاق‌خواب با کاناپه

نشیمنی به رنگ بهار

دکوراسیون بهاری نیز از جمله دکوراسیون‌هایی است که افراد بسیاری به آن علاقه نشان می‌دهند. استفاده از رنگ‌های سفید، صورتی و سبز شما را به این مهم نزدیک می‌کند. برای مثال چیزی که در قاب زیر مشاهده می‌کنید یک دکوراسیون با مبلمان صورتی است. با توجه به اینکه در این تصویر از چهار رنگ روشن و بهاری استفاده‌ شده است، تصویر بی‌روحی در ذهن شما نقش نمی‌بنند.

نشیمنی به رنگ بهار

مبل‌های به رنگ آبی

داشتن یک خانه شیک و رنگی کار سختی نیست و با انواع مبل‌ها و کوسن‌های رنگی می‌توان به این مهم دست یافت. برای مثال مبلی که در تصویر مشاهده می‌کنید به رنگ آبی است و در کنار آن از کوسن‌های رنگارنگ برای جلوه دادن بیشتر به محیط استفاده‌ شده است. شما هم برای اینکه یک دکوراسیون رنگی زیبا داشته باشید، می‌توانید از کوسن‌های سنتی، پرده‌های راه‌راه رنگی، فرش‌های سنتی لاکی و هر چیز دیگری که در آن رنگ‌های شاد و زنده وجود دارد بهره بگیرد. ترکیب رنگ‌ها در کنار یکدیگر بدون رعایت کردن قانون خاصی همیشه یک زیبایی چشم‌نواز را در پایان کار به همراه دارد، که البته ممکن است مورد پسند همگان واقع نشود. به همین دلیل همیشه توجه داشته باشید که چه رنگ‌هایی با هم ست می‌شوند و سپس آن‌ها را انتخاب کنید.

مبل چه رنگی بخریم تا صاحب بهترین ها شویم

مبل سفید و ترکیب رنگ طلایی

در صورتی که می‌خواهید خانه‌ای لوکس داشته باشید و تمایل به استفاده از رنگ طلایی برای این امر دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از مبل سفید استفاده کنید. مبل سفید به شما این امکان را می‌دهد با استفاده از رنگ طلایی و مشکی یک دکوراسیون متفاوت و البته لوکس را تجربه کنید. همان‌طور که در تصویر زیر نیز مشاهده می‌کنید، یک مبل هلال مانند به رنگ سفید صدفی با ترکیب یک آینه طلایی یک هارمونی رنگ زیبا را ایجاد کرده است. از وسایل دکوری مشکی طلایی برای زیباتر شدن بیشتر فضا می‌توانید استفاده کنید.

مبل سفید و ترکیب رنگ طلایی

مبل صورتی رنگ

در پاسخ به مبل چه رنگی بخریم،‌ یکی از پاسخ‌ها رنگ‌های روشن هستند و در بین رنگ‌های روشن نیز رنگ صورتی یکی از رنگ‌های پرطرفدار به شمار می‌رود. برای داشتن یک نشیمن رؤیایی به شما پیشنهاد می‌کنیم از مبلمان صورتی برای بهره بگیرید. استفاده از رنگ‌های صورتی و سفید در کنار یکدیگر سبب می‌شود یک تعادل رنگی خوبی مشاهده شود. همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید در این دکوراسیون از یک مبل صورتی روشن با شال مبل پشمی سفید برای زیباسازی استفاده‌ شده و یک دکوراسیون زیبا بوجود آمده است. پیشنهاد همیشگی ما به شما استفاده از گلدان‌های طبیعی در دکوراسیون خانه است که تقریبا می‌توان گفت هر دکوراسیونی را زیبا می‌کند.

مبل چه رنگی بخریم تا نشیمن صورتی داشته باشیم؟

مبل چه رنگی بخریم؟

با توجه به مقاله‌ای که مطالعه کردید، احتمالا قسمتی از سؤال شما در مورد انتخاب رنگ مبل پاسخ‌ داده‌ شد،‌ اما مطمئنا رنگ‌ها و طرح‌هایی که در این پست معرفی شدند، قطره‌ای در برابر رنگ‌های متنوع مبلمان است که می‌توان آن‌ها را برای خانه انتخاب کرد. چرا که خود مبلمان که به سه قسمت راحتی، کلاسیک و استیل تقسیم می‌شوند، هر کدام رنگ‌ها و طرح‌هایی متفاوت دارند که انتخاب از بین آن‌ها کاری دشوار بوده و نیاز به تحقیق و مطالعه فراوان دارد. البته سلیقه شما و خانواده‌تان طبیعتا در این بین از اولویت خاصی برخوردار است که بایستی با علم رنگ‌ها نیز هماهنگ شود.

پاسخ شما به سوال مبل چه رنگی بخریم چیست؟ چه رنگی را برای مبلمان خود انتخاب کرده‌اید؟

به این مطلب امتیاز بدهید: [ratings]

به این مطلب امتیاز دهید

برای امتیاز دادن روی ستاره کلیک کنید.

میانگین امتیازات 3.3 / 5. تعداد امتیازات 22

امتیاز نمی‌دهید؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

راحله عجم اکرامی
سلام راحله عجم اکرامی هستم طراح دکوراسیون داخلی، مدت 18ساله کار نویسندگی انجام میدم و حدود یک ساله با کار محتوا نویسی آشنا شدم .