کوسن مبل خلاقانه با شال و روسری در عرض چند ثانیه! + ویدئو

کوسن مبل خلاقانه با شال و روسری در عرض چند ثانیه! + ویدئو
1,119

کوسن مبلمان جزئی جدایی ناپذیر از دکوراسیون خانه‌ها هستند که در انتخاب آن‌ها باید دقت فراوانی داشت. اما گاهی اوقات می‌توان تنها با کمی خلاقیت یک کوسن ساده را در عرض چند ثانیه تبدیل به یک کوسن زیبا و دوست داشتنی کرد. در این مطلب از توکامگ نحوه درست کردن یک کوسن مبل خلاقانه با شال و روسری را در قالب آمورش تصویری و ویدئو آماده کرده‌ایم. با ما همراه باشید.

با استفاده از شال و روسری کوسن مبل خلاقانه بسازید!

خانم‌های ایرانی سالانه تعداد زیادی شال و روسری خریداری می‌کنند که شاید بعد از مدتی به دلیل کهنه شدن و یا از مد افتادن، از آن‌ها استفاده‌ای نکنند. اگر شما هم جزء این دسته افراد هستید، پیشنهاد می‌کنیم این ویدیو و ترفند ساختن یک کوسن مبل خلاقانه و دوست داشتنی که می‌توانید آن را تنها در عرض چند ثانیه درست کنید، از دست ندهید.

کوسن مبل خلاقانه با شال و روسری در عرض چند ثانیه! + ویدئو
کوسن مبل خلاقانه با شال و روسری در عرض چند ثانیه

 

البته لازم به ذکر است که از این روش می‌توانید برای اوقاتی که مهمان‌های سرزده دارید هم استفاده کنید! فرض کنید کوسن مبل‌هایتان وضعیت مناسبی ندارند، برای مثال کهنه بوده و یا به هر دلیلی کثیف شده‌اند، و یکی از دوستان و آشنایانتان سرزده به خانه شما می‌آید!! در این صورت دو راه راه پیش روی خود دارید؛ کوسن مبل را قایم کنید، که شاید با این کار از زیبایی مبل خود بکاهید، و یا اینکه تنها در عرض چند ثانیه با استفاده از شال و روسری‌های رنگی خود یک روکش زیبا برای کوسن مبلمان منزلتان درست کنید. ما روش دوم را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

در این روش کافیست یکی از روسری‌ها و یا شال‌های رنگی خود را، که احتمالا دیگر نیازی به آن نخواهید داشت، سریع دور کوسن مبل کشیده و آن را بپوشانید، که می‌توانید نحوه این کار در کلیپ کوتاه زیر مشاهده کنید. امیدواریم از این ویدئو استفاده کرده و بتوانید در مواقع ضروری از آن استفاده کنید.

 

در نهایت نیز پیشنهاد می‌کنیم مطلب تزئین خانه با استفاده از وسایل دور ریختنی را نیز مطالعه کرده و ایده‌هایی جدید برای استفاده از وسایل دور ریختنی و بازیافتی بگیرید.

به این مطلب امتیاز بدهید: (12 رای, امتیاز: 3٫92 از 5)
Loading...

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.