کوسن مبل کرم باید چه رنگ و طرحی داشته باشد؟

کوسن مبل کرم چه رنگی باشد؟

استفاده از مبل کرم رنگ دست شما را برای دیزاین خانه باز نگه می‌دارد و شما به‌ راحتی با هر تناژ رنگی در پس‌زمینه کوسن‌ها می‌توانید مبل‌های کرمی را دیزاین کنید. جرا که این رنگ رنگی خنثی به حساب آمده و می‌توان گفت که با هر رنگی به آسانی ست می‌شود. در این مطلب از مجله مبل و دکوراسیون توکامگ می‌توانید چند نمونه از رنگ‌ها و طرح‌های مناسب کوسن مبل کرم رنگ را مشاهده کنید. با ما همراه باشید.

انتخاب کوسن برای مبل کرم رنگ

یکی از رنگ‌های معمولی که هنگام خرید مبلمان همه به سراغ آن می‌روند، رنگ کرمی است. این رنگ به دلیل خنثی بودن و ست شدن راحت با سایر رنگ‌ها، طرفداران زیادی پیدا کرده است و یافتن کوسن‌های رنگی زیبا که با آن ست شوند نیز کار آسانی است. کافی است با سلیقه خود چند کوسن رنگی را انتخاب کنید؛ به احتمال زیاد این کوسن ها با مبلمان شما ست خواهند شد! در ادامه می‌توانید تعدادی از این رنگ‌ها را مشاهده کنید.

کوسن برای مبل کرم با رنگ خردلی

یکی از رنگ‌هایی که همراه مبل کرم بسیار چشم‌گیر و زیبا می‌شود بدون تردید رنگ خردلی است. شما برای دیزاین خانه خود به‌ راحتی می‌توانید از وسایل طلایی‌ رنگ برای جلوه دادن بیشتر به فضا استفاده کنید. مبل‌های با تناژ رنگی کرمی، سفید و صدفی را می‌توانید با رنگ‌های بسیاری دیزاین کنید که یکی از بهترین آن‌ها رنگ خردلی است. چیزی که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید استفاده از دو کوسن خردلی و یک کوسن رنگی طرح‌دار به‌ صورت تکی برای یک کاناپه سه نفره است. سایر کوسن‌ها به رنگ کرمی تهیه شده‌اند و این تضاد رنگ سبب جلوه دادن بیشتر به فضا و دکوراسیون داخلی شده است.

کوسن برای مبل کرم با رنگ خردلی

کوسن طرح دار برای مبل کرم رنگ

یکی دیگر از انتخاب‌های مطلوب هنگاه خرید کوسن مبل کرم رنگ استفاده از کوسن‌های طرح دار است. برای این منظور شما به‌ راحتی می‌توانید از کوسن‌های طرح دار با تناژ رنگی متفاوت برای دیزاین مبل کرمی خود استفاده کنید. چیزی که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید استفاده از یک کوسن طوسی سفید طرح دار در کنار دو کوسن سبز زیتونی مدل‌دار است. هیچ مانعی ندارد اگر شما از ترکیب رنگ‌های سبز زیتونی، سبز سیر و سبز چمنی به‌ صورت ترکیبی برای دیزاین مبل کرمی خود استفاده کنید. این امر همان‌ طور که اشاره شد به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد.

کوسن برای مبل کرم به شکل طرح دار

استفاده از کوسن‌های با ترکیب رنگ صورتی و سرمه‌ای می‌تواند انتخاب مطلوبی به شمار آید. خود را در زمان چیدمان و استفاده از رنگ‌ها محدود نکنید. دست شما برای دیزاین مبل‌های کرمی باز است. به‌ راحتی همانند تصویر می‌توانید از کوسن‌های با رنگ متضاد استفاده کنید. از سوی دیگر استفاده از پاف‌های سنتی در این دکوراسیون سبب زیباتر شدن فضا شده است. چیدمان‌های سنتی با استفاده از مبل‌های کرمی بسیار ساده است. شما در هر زمان که تمایل داشته باشید می‌توانید از کوسن‌های سنتی و در صورت عدم تمایل می‌توانید از کوسن‌های مترداف با رنگ مبل استفاده کنید. استفاده از قاب‌های رنگی همانند تصویر زیر، که اصطلاحا از ان با عنوان گالری دیواری یاد می‌شود، به زیباسازی بیشتر شما در ست کردم کوسن مبل کرم بسیار کمک می‌کند.

کوسن برای مبل کرم با طراحی رنگی

مبل کرمی و کوسن فیروزه‌ای

کوسن‌های رنگی ساده انتخاب بسیار مناسبی برای مبل‌های کرمی به شمار می‌روند. برای این منظور شما می‌توانید از کوسن‌های پشمی، پولکی و یا پارچه‌های کتانی استفاده کنید. چیزی که در تصویر زیر مشاهده می‌شود استفاده کردن از دو کوسن آبی فیروزه‌ای و یک کوسن بنفش به‌ صورت ترکیبی همراه با یک ست مبل راحتی مدرن است. جلوه‌گری رنگ فیروزه‌ای که هم‌رنگ با فرش انتخاب‌ شده است سبب زیباتر شدن و اثربخش شدن فضا شده است. شما برای اینکه متفاوت باشید باید دست‌ به‌ کارهای متفاوت بزنید. استفاده مداوم از کوسن‌های هم‌رنگ با مبلمان ایده پردازی در دکوراسیون داخلی را از شما می‌گیرد و شما نمی‌توانید خلاقیت و سلیقه خود را به رخ دیگران بکشید. به همین منظور با شروع یک کوسن رنگی می‌توانید این تفاوت را آغاز کنید.

کوسن برای مبل کرم به رنگ فیروزه ای 

کوسن زرد رنگ و مبلمان کرمی

مبل‌های کرمی این قابلیت را دارند که به‌ آسانی با هر تناژ رنگی ست شوند. همانند یک بوم نقاشی که آماده پذیرش رنگ‌ها است. شما برای استفاده کوسن‌ها برای چیدمان سرویس مبل خود می‌توانید از رنگ‌های موجود در فضا نیز الهام بگیرید. به‌ عنوان‌ مثال اگر رنگ اتاق نشیمن شما رو به طیف رنگ زرد است بدون تردید استفاده از کوسن‌های زرد سبب نمی‌شود محیط زیبایی داشته باشید. چیزی که در تصویر مشاهده می‌کنید یک دکوراسیون با رنگ تیره است که با استفاده از ترکیب رنگ‌ها به‌ آسانی دیزاین شده است. استفاده از چند کوسن زرد طرح دار در این دکوراسیون سبب دیده شدن بهتر سرویس مبل شده است. از سوی دیگر رنگ زرد به حدی استفاده‌ شده است که چشم‌نوازی می‌کند و ترکیب آن در فضا چشم شما را اذیت نمی‌کند. می‌توانید از کوسن‌های مشکی سفید همانند تصویر و یا کوسن‌های هم‌رنگ با مبل‌های تکی برای زیباتر شدن دکوراسیون خود استفاده کنید. توجه کنید که زرد یکی از رنگ های ست طوسی نیز به حساب می‌آید.

کوسن برای مبل کرم به رنگ زرد

کوسن‌های سرمه‌ای طوسی برای مبلمان کرم

همان‌طور که اشاره شد می‌توان از کوسن‌های آبی فیروزه‌ای با ترکیب رنگ بنفش استفاده به عنوان کوسن مبل کرمی استفاده کرد. چیزی که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید استفاده از یک مبل تکی به رنگ سرمه‌ای در کنار یک کاناپه کرمی است. برای این منظور و استفاده از کوسن برای دیزاین، ما به شما چند پیشنهاد داریم. انتخاب اول شما استفاده از رنگ‌های مترداف با سرویس مبل است؛ یعنی استفاده از کوسن آبی و کرمی به‌صورت ترکیبی انتخاب مناسبی است. از سوی دیگر شما می‌توانید از کوسن‌های طوسی به دلیل خنثی بودن رنگ در این قاب زیبا استفاده کنید. چیدمان فضای داخلی به شما این امکان را می‌دهد که بهترین کوسن با بهترین تناژ رنگی را داشته باشید.

کوسن‌های سرمه‌ای طوسی

کوسن برای مبل کرم با رنگ سبز

استفاده از رنگ‌های شاد برای مبل‌های کرمی انتخاب ایده‌آلی است. برای این منظور شما همانند تصویر می‌توانید از کوسن و شال مبل‌های رنگ سبز استفاده کنید. مبل‌های رنگ کرم با ترکیب شال مبل و کوسن‌های رنگی به مبل‌های رنگی تبدیل می‌شوند. شما به‌ راحتی می‌توانید همانند تصویر از کوسن‌های طرح دار با تناژ رنگی کرمی و آبی بهره بگیرید. همچنین استفاده از شال مبل‌های رنگی نیز به زیباتر شدن فضای داخلی شما بسیار کمک می‌کند.

کوسن مناسب برای مبل کرمی رنگ

کوسن‌های طرح دار همراه ساده قهوه‌ای

یکی دیگر از انتخاب‌هایی که پیش روی شماست استفاده از رنگ قهوه‌ای برای مبل کرمی است. همان‌طور که اشاره شد مبل‌های کرمی این قابلیت را دارند که از هر رنگی استفاده کنند. شما می‌توانید از کوسن‌های طرح دار، راه‌ راه و ساده با تناژ رنگی قهوه‌ای و کرم ساده استفاده کنید. با توجه به تصویرسازی عکسی که مشاهده می‌کنید، رنگ فرش و میز با کوسن‌ها به‌ خوبی با یکدیگر هارمونی دارند.

کوسن‌های طرح دار و ساده قهوه‌ای

کوسن مبل کرم به رنگ آبی

یکی دیگر از انتخاب‌های شما کوسن‌های آبی ساده و طرح دار است. بدون تردید استفاده از رنگ‌ها در زمان چیدمان سرویس مبل کرمی به زیباتر شدن آن بسیار کمک می‌کند. گاهی اوقات استفاده از رنگ‌های شاد بدون اینکه با محیط ست باشد سبب زیباتر شدن تصویر در فضا می‌شود. شما برای اینکه به دکوراسیون متفاوت دست پیدا کنید باید دیزاینی متفاوت و مدرن داشته باشید.

کوسن برای مبل کرم به رنگ آبی

رنگ قرمز در کوسن ست مبلمان کرمی رنگ

کوسن‌های قرمز با هر ترکیب رنگ دیگر و با هر شکل و شمایلی می‌تواند انتخاب مناسبی برای مبل‌های کرمی به شمار برود. همانند تصویر زیر از شماره یک تا نه را به‌راحتی می‌توانید به‌صورت ترکیبی یا جداجدا برای دیزاین مبل‌های کرمی مورد استفاده قرار دهید. می‌توانید از کوسن‌های ساده، گل‌دار، سنتی و ساده برای چیدمان سرویس مبلمان خود استفاده کنید.

کوسن برای مبل کرم به رنگ قرمز

از چه کوسنی برای مبلمان کرمی رنگ استفاده کنیم؟

همان طور که اشاره شد و مشاهده کردید، از رنگ‌های متنوعی می‌توان به عنوان کوسن مبلمان کرمی رنگ استفاده کرد؛ چرا که کرمی رنگی خنثی بوده و به سادگی با سایر رنگ‌ها ست می‌شود. در این بین فقط شما باید با سلیقه و ذوق خود رنگ مناسب برای دکوراسیون منزل خود را پیدا کنید. در ادامه نیز می‌توانید تصاویر و نمونه‌های بیشتری از کوسن‌های مناسب مبل کرم را مشاهده کنید.

کوسن مناسب برای مبل‌های کرمی کوسن مبل کرم باید چه رنگ و طرحی داشته باشد؟ توکامگ کوسن مناسب برای مبل‌های کرمی کوسن مبل کرم باید چه رنگ و طرحی داشته باشد؟ توکامگ کوسن مناسب برای مبل‌های کرمی کوسن مبل کرم باید چه رنگ و طرحی داشته باشد؟ توکامگ

نظر شما در رابطه با کوسن‌های مناسب مبل کرمی چیست؟ چه رنگ‌هایی را به عنوان رنگ مناسب این نوع مبلمان می‌دانید؟ پیشنهادهای خود را با ما و مخاطبان توکامگ به اشتراک بگذارید.

به این مطلب امتیاز بدهید: [ratings]

به این مطلب امتیاز دهید

برای امتیاز دادن روی ستاره کلیک کنید.

میانگین امتیازات 4.1 / 5. تعداد امتیازات 19

امتیاز نمی‌دهید؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

راحله عجم اکرامی
سلام راحله عجم اکرامی هستم طراح دکوراسیون داخلی، مدت 18ساله کار نویسندگی انجام میدم و حدود یک ساله با کار محتوا نویسی آشنا شدم .