درباره ما

یک چهار دیواری خالی می‌تواند تبدیل به یک خانه گرم و دلنشین شود… مهم نیست که این خانه کوچک باشد یا بزرگ، یا اینکه میزان پول ته نشین شده در جیب‌های شما، کم باشد یا زیاد… فقط کافی است تعدادی نکته پایه‌ای ساده در مورد دکوراسیون خانه را بدانید.

کمی اطلاعات در مواردی مثل چیدمان منزل و اصول کنار هم گذاشتن رنگ‌ها و نحوه استفاده از تزیینات منزل، کمکتان می‌کند همان خانه‌ای را که باب دلتان است، از تقاطع سقف با چهار دیوار بیرون بکشید… خانه‌ای که هم دسترسی‌های فراوانی داشته باشد و در آن احساس راحتی و رفاه کنید، و هم اینکه به دلتان بنشیند و حس گرما و دنجی یک خانه را به شما انتقال دهد؛ حسی که نیاز روح همه ما در زندگی پرسرعت و هیاهوی امروز است.

مجله توکامگ هم برای همین شکل گرفته؛ برای اینکه در ساختن چنین خانه‌ای کنارتان باشد و اطلاعات مورد نیاز شما در زمینه طراحی داخلی و دکوراسیون منزل را در قالب مقاله‌های به‌روز، جذاب و جالب و با بیانی روان و خودمانی، تقدیمتان کند.

اینکه می‌توانیم ساعاتی در روز یا هفته را به صرف کمی دانش در مورد انواع مبل، انواع سبک‌های دکوراسیون، نحوه استفاده از گل و گیاه در دکوراسیون و مطالبی از این دست در خدمت شما عزیزان باشیم، خوشحالمان می‌کند و امیدواریم به شما هم در ساعاتی که افتخار میزبانی شما در این اتاق مجازی (مجله توکامگ) را داریم، خوش بگذرد.